Skip to content

İletişiminizi doğru alt yapı ile sağlamlaştırın

İletişiminizi doğru alt yapı ile sağlamlaştırın

Şu zaman diliminde dünya başka bir pencereden gösteriyor bize kendini peki bu pencereden bakıldığında sağlamlığını kalitesini ve ekonomisini koruyacak olan şirketler hangileri? Aslında cevabı basit, dijitalleşmede rolünü iyi üstlenen her firma kontrollü bir şekilde çarkı kendine döndürmeyi başaranlardan olacak.  Kolay adaptasyon süreci, pratik ve hızlı teknolojik çözümlerin nimetlerinden yararlanarak çarkı kendine döndürenlerden olmak oldukça kolay. O halde bunu nasıl yapabiliriz, bu uygulamalar neler?

Velocity for Teams

İletişimi doğru bir alt yapı ile sağlamlaştırmak en önemli husus olduğundan Microsoft Teams ve Velocity sahip olmak sizin için yeterli olacaktır. Kullanıcı sayısı dünyada 70 milyonu geçmiş, aktif olarak kullanılan sohbet tabanlı ekip çalışma platformu Microsoft Teams, ortak belge üzerinde birlikte çalışmaktan, farklı konularda ekip içinde fikir paylaşıp sosyalleşmeye, grup konferans görüşmesi yapmaktan, toplantı notlarını paylaşmaya kadar farklı özellikleriyle kendini gösterirken bu paylaşımlarınızı yaparken Velocity, Kurum içi iletişim portal, Team’siniz içerisinde kullanmak; sahip olduğu başarılı entegrasyon yapısı ile  diğer tüm portallerin önüne geçmeyi başarıyor.

Yüzlerce uygulama kartı ile iş takibinizi kolaylaştırın

Velocity de KVKK, ISG ve gündem konu başlıkları hakkında yapacağınız duyurulardan tüm çalışanlarınıza ulaşırken, iş akış uygulamalarıyla da doğum günü izin-avans oluşturmayı tek bir kanalda kalarak halletmeyi ve bununla birlikte İnsan Kaynaklarının çalışanlara Kariyer, Performans ve tüm prosedürlerle ilgili doğru bilgiye en pratikten ulaştırma imkanı sunuyor. Dış servisten çekilen güncel olarak takip edebileceğiniz hava durumu, döviz kurları, haberler ve twitter gibi köşelerde portal içinde kalarak bu başlıklar hakkında bilgilenmenizi sağlayacak. Velocity ayrıca sahip olduğu alt yapı teknolojisi ile de  HR, Finans ve diğer departmanlar da kullanılan bir çok uygulamaya entegrasyonu destekliyor.   Üstelik kurumsal kimliğinize uygun tasarımla, istediğiniz gibi şekillendirmekte özgür olduğunuz Velocity ile çalışanlarınızla şirketinizin kimliği arasında harika bir bağ oluşturuyorsunuz.

Velocity’e nasıl ulaşabilirsiniz?

İşte bu vazgeçilmez ikili Velocity for Teams’e nasıl ulaşacağınız ise çok kolay. Microsoft Teams Uygulamaları’nın sol gezinme çubuğunda Etkinlik, Sohbet, Takımlar, İletiler ve Dosyalar için sekmeler bulunur. Aşağıdaki Apps kısmından Global Store’da Velocity’i arattığınızda karşınıza çıkan uygulamayı eklediğiniz sol köşede belirmiş olacaktır.

Bunların üstüne Velocity&Teams için başka harika haber de Globalde Dünyadaki en iyi 8 uygulama arasıda olması… Velocity Microsoft Teams’e entegre edilen globaldeki tüm uygulamalar arasında ilk 8 uygulama arasına seçildi. Velocity for Teams tüm uygulamalar arasında yapılan değerlendirmede ilk 8 uygulama belirlendi ve 8 uygulamanın da statüsüleri aynı.

Yani globaldeki en iyi uygulamaya sahip olmak için online bir demo planlayarak, dijitalleşme yolculuğunuza eşlik etmek isteriz.