PEAKUP, bilişim altyapı hizmetlerinden yazılım geliştirme faaliyetlerine kadar uçtan uca çözüm ve ürün sunmak üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Faaliyete başladığı ilk günden bu yana 1.000.000’un üzerinde son kullanıcının bulut bilişim teknolojilerine geçişini sağlayan PEAKUP, 1.000’i aşkın müşterisi ile Londra ve Dubai ofisleri ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde teknoloji çözümleri üretmektedir. Güçlü ve dinamik ekibi ile oluşturduğu sürdürülebilir inovasyon kültürü ve Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek teknoloji ürünleri geliştirerek toplumumuzu geleceğe taşımayı hedefler.

MİSYON

 YENİLİKÇİ  TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİMİZİ UYGUN MALİYETLERLE MÜŞTERİLERİMİZE SUNARAK
KATMA DEĞER  DÖNGÜLERİNİ GÜÇLENDİRMEK VE  İŞBİRLİĞİ  KÜLTÜRÜMÜZÜ GELİŞTİREREK TÜM PAYDAŞLARIMIZ İLE DAHA FAZLASINI BAŞARMAK.

VİZYON

ŞİRKETİMİZİN KAVRAMSAL ÖZÜ NİTELİĞİNDEKİ TOPLUM, TEKNOLOJİ VE GELECEK DÜŞÜNCESİYLE İŞYERİNDE  YARATICILIĞI  DESTEKLEYEN  İŞBİRLİĞİ  KÜLTÜRÜMÜZÜ GELİŞTİREREK  SÜRDÜRÜLEBİLİR  BİR TOPLUM OLUŞMASINA KATKIDA BULUNMAK, AR-GE VE İNOVASYON KÜLTÜRÜMÜZLE  KÜRESEL  ÖLÇEKTE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ SUNMAK.

ten_principles

Start typing and press Enter to search

X