Skip to content
satinalma_logo_yesil4x.png

Satın Alma Yönetim Uygulaması; kurumunuzda gerçekleştirilen satın alma süreçlerinizi tek bir platform üzerinden yönetmenizi ve bilgilerin tümünü dijitale taşımanızı sağlar. Aldığınız hizmetlerin departmanlarla eşleştirilmesi, ne zaman alınacağı, ürün detayları ve tedarikçi bilgilerini tek bir platformda toplar. Alınan ürün veya hizmetler için farklı tedarikçilerin tekliflerini karşılaştırabilir ve maliyet avantajı sağlarsınız.

Dijitale taşınan satın alma süreçleri sayesinde kağıt israfının önüne geçilerek sürdürülebilirliğe destek olun ve maliyet avantajı sağlayın.

Uygulama sayesinde ortak kurum hafızasını oluşturan şirketler, kullanımı kolay ara yüzlerden yararlanarak tüm alım-satım fiyatlarına, daha önceden görüşülen firmaların tekliflerine ve tedarikçiler gibi birçok bilgiye en hızlı şekilde ulaşır. Bu sayede fiyat kıyaslamaları, en uygun tedarikçi tespiti dijital olarak yönetilir.Satın Alma Yönetimi Uygulaması kompleks arayüzlü uygulamalar kullandırmadan, maliyet avantajı sayesinde tüm satın alma süreçlerinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlar.

Satın Alma Yönetimi Uygulaması ile satın alınan hizmetlerin fatura nüshaları uygulamaya yüklenir ve kaydedilir. Tüm geçmişe dönük bilgilere ulaşılır ve bu sayede e-posta veya bir dizi telefon görüşmesiyle uğraşmaya gerek kalmaz. Kurum hafızası oluşturulur ve sistemli bir yönetim sağlanır.Satın aldığınız hizmetin geriye dönük departman sözleşmeleri, tedarikçi yönetimi, bütçeleri veya damga vergilerini takip etmek ve yönetmek için birlikte kullanabileceğiniz Sözleşme Uygulaması ile tüm süreçlerinizi ortak bir platformdan yönetebilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Yüklediğiniz bilgiler ile fiyat kıyaslamaları yapılır.
Geçmişe dönük bilgiler toplanır ve sistematik bir satın alma süreci yürütülür.
ARGE harcamaları için her bir alım istenilen bir proje veya sorumluluk merkeziyle bağlanır.
Karar verilen tedarikçinin alım süreci gerçekleşir.
Hedeflediğiniz rakamlar revizeye açılabilir ve tedarikçiler arası pazarlık süreci başlatılır.
İş akışları oluşturarak takip ve onay süreçleri uygulanır.

Şirketinizde yönettiğiniz tüm manuel iş akışlarınızı “Velocity Satın Alma Yönetim Uygulaması” ile dijitale taşıyın.