KURUMUNUZA ÖZEL
UYGULAMA GELİŞTİRİN!

Kod yazmadan zengin
özelliklere sahip, özel iş
uygulamaları oluşturma
deneyimi edinin!

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Talebinize ve ihtiyacınıza göre hayal ettiğiniz uygulamanın
geliştirilmesini sağlayarak,
istediğiniz uygulamaya
en kısa sürede sahip olmanızı sağlayalım!

Mobil üzerinden de
ulaşabileceğiniz
uygulamalarınızı hemen
kullanmaya başlayın.

Hazırlanan uygulamalar
Microsoft Teams, web ve
mobil
cihazlar üzerinden
görüntülenir.

İŞ ORTAKLARIMIZ HAYAL ETTİ, BİZ GERÇEKLEŞTİRDİK.

BT DESTEK UYGULAMASI İLE DESTEK SÜREÇLERİNİZİ DİJİTALE TAŞIYIN!

BT destek uygulaması, kullanıcı taleplerini en hızlı ve kolay yoldan BT ekibine ulaştırır. Hizmet ve destek talepleri, yeni kullanıcı talepleri ya da BT ile ilgili diğer tüm soru ve talepler Teams üzerinden kolay erişim ile oluşturulur.

RUTİN İŞLERİNİZİ
ARIZA BAKIM UYGULAMANIZ SİZİN İÇİN YAPSIN!

Arıza bakım uygulaması ile şirketinizdeki bakım ve destek, onay süreçleri, denetim işlemleri tek bir sistem üzerinden yönetilir ve takip edilir.

Şube denetimlerinizi dijitale taşıyın!

Şube denetimleri kolaylıkla yapılır ve hızlıca raporlanır. Bu sayede güncel vardiya, stok, denetim sistemi düzenli bir şekilde tutulur. Ayrıca dijitale taşınan süreçler kağıt israfının önüne geçer ve sürdürülebilirliğe destek olur.

Fikirlerinizi uygulamaya dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

POWERAPPS

Power APPS, uygulama geliştirme platformu ile hayal ettiğiniz uygulamaları hayata geçirebilirsiniz. İş akışlarınızı tasarlayıp kendi uygulamanızı kendiniz geliştirmek isterseniz Power APPS eğitimlerimize başvurabilirsiniz.

POWER AUTOMATE

Power Automate, bulut tabanlı bir hizmet olarak günlük iş rutinlerinizde en büyük yardımcı asistanınız olur ve size zaman kazandırır. Doğum Günü gibi özel gün tebrik maillerini sizin yerinize gönderir, masraf, avans gibi onay gerektiren süreçlerde size hız kazandırır. İş süreçlerinizi otomatikleştirerek az zamanda daha verimli çalışabilme imkanı sağlar.

POWER BI

Power BI, tüm kurumun anlık durumunu ya da departmanlar bazında analizlerini cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden hızlıca görmenizi sağlayan bir iş zekası çözümüdür. Oluşturduğunuz uygulamaları görselleştirmek ve performans analizini yapabilmek için interaktif raporlar oluşturmanızı sağlar.
Detaylar

Start typing and press Enter to search

X