Skip to content
powerapps-logo.png

KURUMUNUZA ÖZEL
UYGULAMA GELİŞTİRİN!

Power Apps, ihtiyacınıza ve iş gereksinimlerinize yönelik özel uygulamalar geliştirmenizi sağlayacak ortamı hazırlayan veri platformudur. Microsoft Teams, Office 365, Microsoft 365, Dynamics 365, SQL gibi şirket içi veri kaynaklarına bağlanarak kod yazmadan zengin özelliklere sahip, özel iş uygulamaları oluşturma deneyimi sağlar.

Talebinize ve ihtiyacınıza göre hayal ettiğiniz uygulamayı
geliştirerek,
istediğiniz iş uygulamasına
en kısa sürede sahip olmanızı sağlayalım!

Şirketinizin dijital dönüşüm yolculuğunda sektörünüze özel uygulamalar geliştirme çözümü sunan Power Apps, manuel iş akışlarınızı otomatikleştirmenize olanak sunar.

Mobil üzerinden de
ulaşabileceğiniz
uygulamalarınızı hemen
kullanmaya başlayın.

Hazırlanan uygulamalar
Microsoft Teams, web ve
mobil
cihazlar üzerinden
görüntülenir.

İŞ ORTAKLARIMIZ HAYAL ETTİ, BİZ GERÇEKLEŞTİRDİK.

BT DESTEK UYGULAMASI İLE DESTEK SÜREÇLERİNİZİ DİJİTALE TAŞIYIN!

BT destek uygulaması, kullanıcı taleplerini en hızlı ve kolay yoldan BT ekibine ulaştırır. Hizmet ve destek talepleri, yeni kullanıcı talepleri ya da BT ile ilgili diğer tüm soru ve talepler Teams üzerinden kolay erişim ile oluşturulur.

RUTİN İŞLERİNİZİ
ARIZA BAKIM UYGULAMANIZ SİZİN İÇİN YAPSIN!

Arıza bakım uygulaması ile şirketinizdeki bakım ve destek, onay süreçleri, denetim işlemleri tek bir sistem üzerinden yönetilir ve takip edilir.

Power Platform Çözümleri ile İş Akışları Oluşturun

Kurumunuza özel uygulama geliştirin, iş süreçlerinizi uygulamanız ile yönetin. Microsoft’un Low Code Application ürünleriyle beraber kurumsal uygulamalarınızı hayata geçirin.

Kendi Çözümlerinizi Oluşturun

Microsoft Power Automate ile Kolayca Otomatik İş Akışları Oluşturun. Az kod (Low Code) gerektiren uygulamaları hızla geliştirin, şirket içerisinde hızlıca kullanmaya başlayın. İhtiyacınız olan uygulamalara sahip olarak manuel iş akışlarını kendi uygulamanızla yönetin.

Power Apps Danışmanlık Hizmeti İle Uygulamalar Geliştirin

PEAKUP ile manuel iş süreçlerinizi dijitale taşıyarak otomatikleştirin! Power Apps danışmanlığı alarak hayal ettiğiniz uygulamalara çok kısa sürede sahip olun.

Power Platform çözümleri, profesyonel düzeyde uygulamaları kod yazmadan Süreçleri modernleştiren ve zorlukların aşılmasına yardımcı olan düşük kodlu uygulamaları hızla oluşturarak kurumunuz genelinde çevikliği artırın. Çalışanlarınızın iş Verimliliğini Artırmak İçin Şirketinize Özel Uygulamalar Geliştirin

Şube denetimlerinizi dijitale taşıyın!

Şube denetimleri kolaylıkla yapılır ve hızlıca raporlanır. Bu sayede güncel vardiya, stok, denetim sistemi düzenli bir şekilde tutulur. Ayrıca dijitale taşınan süreçler kağıt israfının önüne geçer ve sürdürülebilirliğe destek olur.

Fikirlerinizi uygulamaya dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Power Apps ile geliştirilen uygulamaları, Power Automate’in ve Power BI’ın gücüyle birleştirerek iş akışlarınız için daha fazla senaryolar üretin, fikirlerinizi uygulamalarınıza yansıtın.

Power Platform çözümleri ile şirketinizi baştan yaratın!