Skip to content

NOA - PDKS Yönetimi

PDKS Yönetiminden çok daha fazlası olan NOA, çalışanların işyeriniz içerisindeki farklı geçiş alanlarındaki aktivitelerini takip etmek, çalışma saatlerini denetlemek, dışarıda geçirilen süreleri tespit etmek ve izinsiz girişleri önlemek için tek bir ekrandan görüntülenmesini sağlar.

group-522.png

Verilere Dayalı Yönetim

Çalışma süreçlerini desteklemek için giriş - çıkış zamanları kayıt altına alınır. Uzaktan çalışma süreçlerini destekleyerek mesai saatleri içerisindeki giriş çıkış sürelerini dijtale taşır ve ister fiziksel ister dijitalde çalışma denetimi, verilere dayatılarak yönetilir.

Dijital Filyasyon

Pandemi ve benzeri salgın hastalıklarda bulaşı minimuma indirmek için NOA ile veriler toplanır. Herhangi bir hastalık durumunda hastalanmış çalışanların hangi günler ofiste olduğunu hangi bölümlere girip çıktığını ve en önemlisi de kimlerle aynı anda aynı yerde bulunduğu kolaylıkla tespit edilir.

group-2246.png
group-523.png

İzin Yönetimi ile Entegre Çalışır

Tüm çalışanların NOA kayıtları arasından eksik mesai saatleri tespit edilerek, belirlenen zaman aralıklarında giriş çıkış kontrollerinin, ofis dışındaki saatlerin veya iş için ofis dışında bulunulan sürelerin takibini kolaylaştırır.

AR-GE Merkezi Yönetimi

Ar-Ge merkezlerinde zorunlu olarak tutulmak durumunda olan çalışma saatleri, dışarıda geçirilen süreler, uzaktan çalışma saatleri ve görevlendirme bilgileri gibi pek çok regülasyona kolaylıkla uyum sağlanır. Tüm giriş-çıkış verilerine anında ulaşılır.

signandgo_sq.png

Bulut Tabanlı Yapı

Giriş çıkış kayıtları NOA üzerinden buluta senkronize edilir. İstediğiniz an istediğiniz yerden güvenli bir şekilde verilere ulaşmanız sağlanır.

İK Raporları

İK yöneticileri bütün çalışanların raporlarını anlık kontrol edebilir. Çalışanların çalışma saatlerini, mesai sürelerini ve ofis içerisinde bulundukları sürelerin verilerine ulaşabilir.

Çalışan Portalı

Her çalışan giriş-çıkış saatlerini, mesai sürelerini haftalık / aylık olarak kendisi takip edebilir.

İzin Yönetimi

ERP sistemine API çıktısı alınabilir. İzin yönetimi uygulaması ile entegre çalışan süreçler ve hatırlatmalar, AR-Ge merkezi izinleri raporlanır.

group-2247.png

Ofiste kapı giriş sitemine kartların okutulamadığı durumlara alternatif olarak çalışanların uygulama üzerinden işe başlama ve bitirme işlemi (Remote Check-in) yapılmasını sağlar.

group-2248.png

Raporlanan analizler sayesinde giriş-çıkış saatleri, toplantı odalarının giriş- çıkış kontrolü verilere dayanarak yönetilir.

group-2249.png

Belirli bir alana açılan kapılardan sadece belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılabilmesi sağlanır.

group-2250.png

Kişilerin giriş/çıkış bilgilerinin tarih/saat/personel bazında raporlanabilmesine olanak tanır.

group-2251.png

Uzaktan çalışma süreçlerini desteklemek için giriş-çıkış zamanlarını kayıt altına alabilecek kurgulamalarla ister fiziksel ister dijitalde çalışma denetimi sağlar.

NOA ile Sürdürülebilir
iş yerinizi tasarlayın.