Skip to content

Online Toplantı ve Etkinlik Raporları

Hergün onlarca farklı çevrim içi toplantıya katılmak, eğitim içeriklerini izlemek ve bu toplantıların çıktılarını takip etmek iş hayatında önemli bir yer kapsıyor.

Bu toplantıların ne kadar efektif olduğu, katılımcıların istenilen ölçüde dahil olup olmadığı, kaç kişi görüntülü görüntülü sesli katılım göstermiş gibi pek çok sorunun yanıtını Meetscope veriyor. Meetscope, çevrim içi toplantı ve eğitimler hakkında iç görüler elde etmeyi raporlar ve verilerle mümkün kılıyor.

group-1191.png

Varyasyonlu Raporlar

Meetscope ile toplantı, etkinlik veya eğitimlere göre varyasyonlu raporlar elde edilir. Raporlarla edinilecek bilgiler;
Katılımcı sayıları
Geç kalma süreleri Toplam katılım oranları Çevrimiçi katılımın sesli veya görüntülü olma durumu
Günlük toplantı adedi
Ulaşılan veriler sayesinde etkinlik, toplantı veya eğitimler dijital bir platform üzerinden izlenir ve daha verimli çıktılar için planlamalar verilere dayalı yapılır.

Microsoft Teams ile entegre çalışan Meetscope, otomatik olarak toplantıları analiz eder. Kişisel veya ekipler için detaylı raporlar hazırlar.

Düzenli Rapor ve Bildirimler

Toplantı, etkinlik ve eğitim raporlarını otomatize ederek gün sonu, haftalık veya aylık özet raporlar e-posta bildirimleri olarak alınabilir, belirlenen hedef kriterlerine göre başarı oranları görselleştirilebilir ve kullanılan e-posta, Microsoft Teams ve benzeri pek çok sistemle entegresyon sağlanabilir.

group-1437.png
group-1369.png

Groupama Türkiye Eğitim Raporları

Groupama Türkiye eğitim departman yöneticileri online eğitimlere katılım, eğitimlerde harcanan süre ve eğitimlere katılımcı sayısını ölçme gibi konular için takip raporları hazırlamak istiyordu. Hazırlanan raporlar sayesinde eğitim süreçleri takip edilebilir olurken planlama, eğitimi iyileştirme ve süreleri analiz etme adımlarında kolaylık sağlandı. Bu sayede eğitimlerin verimlilik oranlarında da ciddi bir artış oldu.

Meetscope ile takip edilebilir raporlar hazırlayarak
kurumsal hafızanızı oluşturmak için bizimle
iletişime geçin!