İşe alım çözümü mü arıyorsunuz ?

Bizimle iletişime geçin,  teklifinizi oluşturalım

İnsan kaynakları şirketlerinin veya departmanlarının yapılanmasında teknik alandaki özgeçmişlerin azlığı nedeniyle aranılan BT çalışanını bulmak zahmetli ve maliyetli bir sürece dönüşüyor. Bu süreçleri otomotize etmek ve zaman kaybını en aza indirmek için BT sektörüne özel danışmanlık hizmeti almanız, en doğru profili bulmanızda sizin için ideal yöntem olacaktır.

Neden IT Sektörüne Özel Danışmanlık Hizmeti Almalısınız? 

PEAKUP olarak BT alanında uzmanlaşmış kadromuz ile aradığınız pozisyona uygun, alanına yönelik teknik mülakatlar yaparak en doğru adayı bulmanızda size işe alım çözümü sunuyoruz

  • Aradığınız yetkinlikteki personeller alanında profesyonel kişiler ile hazırlanan en doğru mülakat sistemiyle yetenek havuzundaki adaylardan seçiliyor.
  • İşten ayrılma veya benzeri risklere karşı güvence vererek zaman ve bütçe kaybınızı en aza indiriyor ve kadronuza en doğru profil yerleştiriliyor. 

Aranılan yetkinlikteki personeller en doğru yapılan mülakatlarla yetenek havuzundaki adaylardan seçiliyor. İşten ayrılma veya benzeri risklere karşı güvence vererek zaman ve bütçe kaybınızı en aza indirerek  kadronuza en uygun profil yerleştiriliyor.

YAZILIM

Front-end Developer Müşteriler, içerik oluşturucular, back-end developer ve proje yöneticisi ile etkileşim içerisinde çalışır. Tasarımcının hayal gücünü, renk şemalarını, yazı tiplerini, başlıkları kod ortamına aktararak sayfaları bütünleştirirler.

VERİTABANI

VERİTABANI YÖNETİCİSİ Ölçeklenebilir veritabanı mimarisi tasarımı ve yönetimi rollerini içerir, SQL, Oracle gibi veritabanlarına yönelik uzmanlıklar ile kullanılan yazılım ve sistem altyapılarının kesintisiz işlerliğini sağlar.

YAZILIM

Back-end Developer Bir back-end geliştirici, back-end web geliştirme alanında uzmanlaşmış kişiye denir. Sunucu tarafında çalışan hiçbir şey back-end geliştiriciler olmadan çalışmaya devam edemez.

ERP

SAP Modül Uzmanı SAP uzmanı; çalıştığı firma ya da şirketin herhangi bir bölümünün ya da bir sürecinin bilgisayar ortamındaki durumunu takip eder, süreç geliştirmelerini yapar ve destek verir.

YAZILIM

Yazılım Uzmanı Bağlı olarak çalıştığı kurumun ihtiyaçlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmaları yapar ve yazılım programları tasarlayarak teknolojik gelişmelere bağlı projeler üretir.

SİSTEM & AĞ

Altyapı ve Sistem Uzmanı BT altyapısına dair bulut ve lokal sistemleri yönetir. E-posta, mesajlaşma, telekomünikasyon, yedekleme ve güvenlik alanlarına dair sistemlerin işlevselliğinden sorumludur.

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR

ik_ref_arcelik
ik_ref_mercedes
ik_ref_teb
ik_ref_koctas
ik_ref_jonson
ik_ref_microsoft
ik_ref_pernod
ik_ref_vaillant
ik_ref_cocacola
ik_ref_eczacibasi
Seçme ve Yerleştirme (Search&Selection)

Seçme ve Yerleştirme (Search&Selection)

•Çalışanın bordrosu ve özlük işlemleri müşteri sorumluluğundadır.

• Doğru yetkinlik ve Teknik becerilere sahip çalışanların uygun görevler için kısa sürede bulma imkanı sunulur.

• Tek seferlik hizmet faturasıyla işe alım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

• Çalışanın uygun bulunmaması durumunda deneme süresince değişim güvencesi sunar.

• İnsan Kaynakları işe alım süreci için harcanan eforun ortadan kaldırılması ile kazanılan verimliliği arttırır.

DIŞ KAYNAK (OUTSOURCE)

DIŞ KAYNAK (OUTSOURCE)

• Özlük yönetimi; Çalışan bordrosuyla birlikte ilgili tüm özlük yönetim süreci PEAKUP tarafından yürütülür.

• Vergi ve gider avantajı; Aylık hizmet faturalarıyla çalışana ait tüm maliyetleri operasyonel gider olarak gösterilebilir ve vergisel avantaj sağlanır.

• Risk güvencesi; Tüm çalışma süresi boyunca çalışana dair işten ayrılma ve benzeri risklere karşı aynı görev için personel değişimi güvencesi.

• Esnek kaynak yönetimi; Ekibiniz için İhtiyaç duyduğunuz iş gücünü insan kaynakları limitlerine takılmadan alın.

• Esnek çalışan hakları; çalışanların ekibin diğer üyelerinden farklı yemek kartı, ulaşım ve benzer özlük haklarına sahip olmasını gerektiren durumlarda esnek çalışan haklarından yararlanın.

PEAKUP İnsan Kaynakları A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 27.05.2020-26.05.2023 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 20.05.2020 tarih ve 5645545 sayılı karar uyarınca 1169 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Start typing and press Enter to search

X