Skip to content

Digital Event Hosting by PEAKUP

Etkinlik Deneyimlerinizi
Dijitale Taşıyın

Online platformlar üzerinden çalışma sürelerinin artmasıyla yüz yüze olan genel katılıma açık veya şirketinize özel toplantılar, sempozyum, kongre, seminer, basın lansmanları, ödül töreni, iş ortağı /tedarikçi organizasyonları gibi etkinlikler, destekleyici platformlar üzerinde yapılmaya başlandı. Siz de şirketinizde kendi etkinliklerinizi organize etmek ve etkinlik deneyimini dijital platformlar üzerinden deneyimlemek için danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

DİJİTAL PLATFORMLARDA

ETKİNLİKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM

SEMPOZYUM

KONGRE

SEMİNER

BASIN LANSMANI

ÖDÜL TÖRENİ

ORGANİZASYON

MODERASYON SÜREÇLERİ

Etkinlik öncesinde konuşmacıların bilgisayarlarına bağlanarak gerekli kurulumlar ve moderasyon süreçleri yönetilir.

STÜDYOMUZDA ÇEKİM İMKANI

Stüdyomuzda veya farklı konumlarda bulunan konuşmacıların ön hazırlıkları ve sonrasında takibi sağlanır.

TEKNİK DESTEK

Çoklu konuşmacılı oturumlarda etkinlikte yaşanabilecek aksaklıkların önceden önlemleri alınarak, konuşmacıların bilgisayarlarına erişim sağlanır ve gerekli kurulumlar yapılır

GÖRÜNTÜ AKTARMA

Etkinlik sırasında KJ geçişleri, reklam araları, görsel geçişleri gibi isteğe bağlı canlı yayınlarda görüntü aktarımları yapılır.

 

PROFESYONEL EKİPMAN

Profesyonel ekiplerle hazırlanan ve yürütülen etkinlikler canlı yayın yapılır ve ardından kaydı alınarak katılımcı raporuna ulaşılır.

Etkinlik öncesinde konuşmacıların bilgisayarlarına bağlanarak gerekli kurulumlar ve moderasyon süreçleri yönetilerek, stüdyomuzda veya farklı konumlarda bulunan konuşmacıların ön hazırlıkları ve sonrasında takibi sağlanıyor. Çoklu konuşmacılı oturumlarda etkinlikte yaşanabilecek aksaklıkların önceden önlemleri alınarak, konuşmacıların bilgisayarlarına erişim sağlanıyor ve gerekli kurulumlar yapılıyor. Etkinlik sırasında KJ geçişleri, reklam araları, görsel geçişleri gibi isteğe bağlı canlı yayınlarda görüntü aktarımları yapılıyor. Tüm bu süreç boyunca profesyonel ekiplerle hazırlanan ve yürütülen etkinliklerinizi canlı yapabilme deneyimini yaşamış oluyorsunuz.

 

Etkinliğin tamamlanmasının ardından kaydını alabilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ve katılımcı raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLERİNİZİ MECRA FARK ETMEKSİZİN İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ

ÜRSAK KONGRESİ (Hosting by PEAKUP)

 

En son düzenlediğimiz Üreme Sağlığını Koruma Derneği’nin 3 günlük sempozyumunu 49 ülkeden 626 katılımcı, 8 ülkeden 19 konuşmacı ve 7 moderatör ile gerçekleştirdik.

 

Yayıncılığını ve prodüksiyonunu üstlendiğimiz kongrede Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ilk online uluslararası kongremizi tamamladık.

B2B Marketing & Management Summit (Hosting by PEAKUP)

 

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma işbirliği, Deloitte’nin uzmanlığıyla geliştirilen B2B Excellence Awards’ta, Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları sahiplerini buldu.

 

Yayıncılığını ve prodüksiyonunu üstlendiğimiz Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk online B2B zirvesi olan ”B2B Marketing & Management Summit”i ev sahipliğimizde tamamladık.

Bizimle İletişime geçin, etkinlik planınızı birlikte çıkaralım