Digital Event Hosting by PEAKUP

Etkinlik Deneyimlerinizi

Dijitale Taşıyın

Online platformlar üzerinden çalışma sürelerinin artmasıyla yüz yüze olan genel katılıma açık veya şirketinize özel toplantılar, sempozyum, kongre, seminer, basın lansmanları, ödül töreni, iş ortağı /tedarikçi organizasyonları gibi etkinlikler, destekleyici platformlar üzerinde yapılmaya başlandı. Siz de şirketinizde kendi etkinliklerinizi organize etmek ve etkinlik deneyimini dijital platformlar üzerinden deneyimlemek için danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

DİJİTAL PLATFORMLARDA

ETKİNLİKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM

image001

SEMPOZYUM

image002

KONGRE

image003

SEMİNER

image004

BASIN LANSMANI

image005

ÖDÜL TÖRENİ

image006

ORGANİZASYON

  • Profesyonel yayın kalitesi

 

  • 4K Çekim İmkanı

 

  • Ekipman desteği

 

  • Reji desteği

 

  • Platform ve mecra farketmeksizin görüntü aktarımı
  • Etkinlik öncesi prova

 

  • Stüdyomuzda çekim imkanı

 

  • Çok dilli canlı alt yazı desteği

 

  • Katılımcı raporu

 

  • KJ geçişlerinin hazırlanması

 

  • Kurum içi ve kurum dışı etkinliklerin moderasyonluğu

 

MODERASYON

SÜREÇLERİ

Etkinlik öncesinde konuşmacıların bilgisayarlarına bağlanarak gerekli kurulumlar ve moderasyon süreçleri yönetilir.

STÜDYOMUZDA

ÇEKİM İMKANI

Stüdyomuzda veya farklı konumlarda bulunan konuşmacıların ön hazırlıkları ve sonrasında takibi sağlanır.

TEKNİK
DESTEK

Çoklu konuşmacılı oturumlarda etkinlikte yaşanabilecek aksaklıkların önceden önlemleri alınarak, konuşmacıların bilgisayarlarına erişim sağlanır ve gerekli kurulumlar yapılır.

GÖRÜNTÜ
AKTARMA

Etkinlik sırasında KJ geçişleri, reklam araları, görsel geçişleri gibi isteğe bağlı canlı yayınlarda görüntü aktarımları yapılır.

PROFESYONEL
EKİPMAN

Profesyonel ekiplerle hazırlanan ve yürütülen etkinlikler canlı yayın yapılır ve ardından kaydı alınarak katılımcı raporuna ulaşılır.

image007

Etkinlik öncesinde konuşmacıların bilgisayarlarına bağlanarak gerekli kurulumlar ve moderasyon süreçleri yönetilerek, stüdyomuzda veya farklı konumlarda bulunan konuşmacıların ön hazırlıkları ve sonrasında takibi sağlanıyor. Çoklu konuşmacılı oturumlarda etkinlikte yaşanabilecek aksaklıkların önceden önlemleri alınarak, konuşmacıların bilgisayarlarına erişim sağlanıyor ve gerekli kurulumlar yapılıyor. Etkinlik sırasında KJ geçişleri, reklam araları, görsel geçişleri gibi isteğe bağlı canlı yayınlarda görüntü aktarımları yapılıyor. Tüm bu süreç boyunca profesyonel ekiplerle hazırlanan ve yürütülen etkinliklerinizi canlı yapabilme deneyimini yaşamış oluyorsunuz.

 

Etkinliğin tamamlanmasının ardından kaydını alabilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ve katılımcı raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLERİNİZİ MECRA FARK ETMEKSİZİN İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ

youtube
teams
on_air
web

ÜRSAK KONGRESİ (Hosting by PEAKUP)

En son düzenlediğimiz Üreme Sağlığını Koruma Derneği’nin 3 günlük sempozyumunu 49 ülkeden 626 katılımcı, 8 ülkeden 19 konuşmacı ve 7 moderatör ile gerçekleştirdik.

 

Yayıncılığını ve prodüksiyonunu üstlendiğimiz kongrede Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ilk online uluslararası kongremizi tamamladık.

B2B Marketing & Management Summit (Hosting by PEAKUP)

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma işbirliği, Deloitte’nin uzmanlığıyla geliştirilen B2B Excellence Awards’ta, Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları sahiplerini buldu.

 

Yayıncılığını ve prodüksiyonunu üstlendiğimiz Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk online B2B zirvesi olan ”B2B Marketing & Management Summit”i ev sahipliğimizde tamamladık.

Sıkça Sorulan Sorular

Etkinlikler için herkes aynı mekanda bulunmak zorunda mı?

Hayır. Farklı konumlarda bulunduğunuz zaman da bilgisayarınızdan etkinliğe katılım gösterebilirsiniz. İsterseniz stüdyomuzu kullanarak etkinliğe katılabilirsiniz.

Prodüksiyon hizmetiniz var mı?

Evet var. Kendi donanımlarımız ve reji ekibimizin bulunduğu stüdyomuzda prodüksiyon desteği alabilirsiniz. 

Tüm izleyecilere parola dağıtmak zorunda mıyım?

Hayır. Halka açık olarak düzenlenmesi planlanan etkinlikler için genel katılıma canlı yayın yapılabildiği gibi, kapalı bir hedef kitle için düzenlenecek organizasyonlarda kullanıcı adı ve parolayla giriş yapılabilen bir portal üzerinden erişim düzenlenebilmektedir. 

Etkinlikleri genel katılıma açık yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. 

Katılımcı sınırı var mı varsa ne kadar?

Hayır yok. Seçtiğiniz etkinlik türüne göre değişen oranların katılımcı imkanı ile beraber 300’den- sınırsız katılımcıya kadar seçenekler bulunuyor. 

Sadece özel katılımcılı etkinlikler düzenleyebilir miyim?

Evet. Şirketinize özel kapalı etkinlikler veya uluslararası etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 

Bizimle İletişime geçin, etkinlik planınızı birlikte çıkaralım

Start typing and press Enter to search

X