Skip to content

Uzaktan Çalışma ve Dijital İletişim Zirvesi

Uzaktan Çalışma ve Dijital İletişim Zirvesi

Microsoft Teams üzerinden canlı yayın olarak CIO Turkey ekibi ile Online sistemlerde daha verimli nasıl çalışılabileceği üzerine konuştuğumuz ve demolar yaptığımız “Uzaktan Çalışma ve Dijital İletişim Zirvesi” etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Microsoft Teams sayesinde iletişimin ve iş süreçlerinin takibinin tek bir merkezden yapılabiliyor olması, duyuru ve bilgilendirmelerin aynı anda aynı hızda herkese ulaşabiliyor olması iç ve dış iletişimin bütünlüğünü sağlıyor. MS Teams içerisinden canlı yayın etkinlikleri ve eğitimleri düzenleyebilmek ve kaydını alabilmek ise özellikle yaşanılan pandemi sürecini de göz önünde bulundurarak yüz yüze görüşmeleri online üzerinden yapmanızı sağlıyor. Telefon görüşmeleri ve konferanslar düzenleyebiliyor ve sınırsız kullanıcıya erişebilir oluyorsunuz. Bu sayede iletişim süreçlerinizi daha güvenli ve daha kolay bir platform üzerinden dijitalleştirmeye başlayabiliyorsunuz. Zamanın ve verimli çalışmanın bu kadar kıymetli olduğu bir dönemde MS Teams iletişim aksaklıklarından doğan zaman kaybını da en aza indiriyor.

İş hayatınızın özellikle uzaktan çalışma sürecine geçilmesiyle birlikte ortak çalışma alanlarını dijitale taşıyabilmeyi, video konferansları, etkinlikleri veya toplantıları mekan bağımsız devam edilebilmesini sağlayan Microsoft Teams’i ve iş süreçlerini kolaylaştırdığı çözümleri CIO Turkey ekibi ile birlikte detaylıca inceledik.

“Uzaktan Çalışma ve Dijital İletişim Zirvesi” etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz.