Skip to content
AI in Action

Microsoft 365 Copilot

Kodlamayı hızlandırmak, iş birliğini güçlendirmek ve yaratıcılığınızı geliştirmek için yapay zeka destekli üretkenlik aracınız.

Her rol için yapay zeka asistanı

Copilot, pazarlama, insan kaynakları, IT ve finans gibi çeşitli departmanlar için geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Reklam sloganları oluşturma, finansal tablolar hazırlama, insan kaynakları alanında personel devir hızını analiz etme veya siber güvenlik alanındaki zayıflıkları belirleme konularında destek alın.

left_image.png

Bir insan kaynakları çalışanı olarak Microsoft Copilot, işe alım sürecinde değerli bir araç görevi görür. Copilot, İK uzmanlarının iş ilanlarını, adaylara gönderilen e-postaları ve işe alımla ilgili diğer iletişimleri hızlı bir şekilde hazırlamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca Copilot, aday bilgilerinin özetlenmesine ve raporlar oluşturulmasına yardımcı olarak İK uzmanlarının bilinçli kararlar almasına ve daha kolay bir işe alım süreci yürütmesine olanak tanır.

Sarah Johnson İnsan Kaynakları Çalışanı

Bir muhasebe uzmanı olarak, Microsoft Copilot'un günlük işlerimde paha biçilmez bir araç olduğunu keşfettim. Hızlı bir şekilde finansal tablolar oluşturma ve verileri analiz etme yeteneği, üretkenliğimi ve doğruluğumu büyük ölçüde artırdı. Copilot'un Microsoft 365 uygulamalarıyla olan kusursuz entegrasyonu da iş arkadaşlarımla birlikte çalışmayı ve bilgi paylaşmayı kolaylaştırıyor.

Mark Hamilton Muhasebe Uzmanı

Bir pazarlama uzmanı olarak, pazarlama materyalleri oluştururken Microsoft Copilot kullanmanın dönüştürücü etkisine tanıklık edebiliyorum. Yapay zeka destekli özellikleri sayesinde yaratıcı ve ilgi çekici içerikler oluşturabiliyor, verileri analiz edebiliyor ve raporlar hazırlayabiliyoruz; üstelik tüm bunları Microsoft 365 uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edebiliyoruz. Copilot pazarlama süreçlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı ve üretkenliğimizi artırdı.

Emily Smith Kreatif Direktör

Sizi Copilot’a hazırlayalım

Microsoft 365 Copilot, kodlamayı hızlandırmak, işbirliğini geliştirmek ve üretkenliği artırmak için tasarlanmış, yapay zeka destekli devrim yaratan bir araçtır. 3 saatlik workshopumuz Microsoft 365 Copilot'a, faydalarına ve iş akışınıza nasıl entegre edilebileceğine dair genel bir bakış sağlayacaktır. Hemen başlamak ve Copilot'ın maliyetleri yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğini, nasıl kapsamlı bir eğitim sağlayabileceğini ve etkin kullanım için nasıl sürekli destek sağlayabileceğini öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.

Latest Blog

Trending Blogs