Skip to content

Great Place to Work Sertifikası Kazandık

Great Place to Work Sertifikası Kazandık

Teknoloji sektöründe bulunmanın gerekliliği ile hızlı karar verebilen, esnek davranan, çabuk öğrenen ve uygulayan, dünyadaki gelişmeleri dikkatle takip eden genç ve son derece profesyonel bir ekibe sahip olan PEAKUP, çalışanları tarafından değerlendirildiği anket sonucunda Great Place to Work Sertifikası’nı iki yıldır üst üste almaya hak kazanıyor.

Great Place to Work Sertifikası şirket içerisinde güven kültürünü sağlamlaştırmış ve çalışanları tarafından başarılı bulunan şirketlere veriliyor. Şirket içi motivasyonu ve güveni yükseltme konusunda önemli adımlar atan PEAKUP, çalışanları için birçok farklı proje ve yöntem uyguluyor. Çalışma ortamlarında eğlenceyi ve rahatlığı ön planda tuttukları ofislerinde oyun makineleri, dinlenme alanları, renklere göre ayrıştırılmış ve özel olarak dekore edilmiş mekanlar, büyük bir kütüphane, söyleşi ve sohbet sahası ve çeşitli enstrümanlardan oluşan müzik alanı bulunuyor. Ofise girdiğiniz an neon ışıklar,renkli odalar, Chevrolet model araba, sallanabileceğiniz bir salıncak ve güler yüzlü genç bir ekip sizi karşılıyor. 

Çalışan memnuniyeti ve bağlılığı üzerine düzenlenen kişisel gelişim eğitimleri, esnek haklar, şirket içi motivasyonu ve güveni yükseltici uygulamalar  ile birlikte çalışanlara sunulan kariyer gelişim imkanları da PEAKUP’ın insan kaynağına yaptığı yatırımlar arasında yer alıyor. 

“İnsan Kaynağına Yatırımımız ve Çalışan Memnuniyetimiz Başarımızın Kaynağı” 

PEAKUP’ın kısa zamanda hızlı büyümesinin ardında büyük bir ekip çalışmasının bulunduğunu belirten PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, “PEAKUP’ı oluşturan ekibin mutluluğu bizim için her zaman ön planda oldu. Çalışma ortamımızın huzuru, birbirimize olan güven duygumuz ve açık bir iletişim ortamına sahip olmamız bizi her zaman daha ileriye götürdü. Ekibimiz için aldığımız her karar, yaptığımız her çalışma bizlere sürdürülebilir bir büyüme sağladı ve bu bize başarı olarak geri döndü. Yaptığımız çalışmalar ve uyguladığımız yöntemler de gösteriyor ki iki yıldır üst üste Great Place to Work sertifikasını almaya hak kazanıyoruz. Bu sertifikayı tekrar almamıza vesile olan harika ekibimize emekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.