Skip to content

FINTECHTIME: “PEAKUP, E-Turquality Programı’na kabul edildi”

FINTECHTIME: “PEAKUP, E-Turquality Programı’na kabul edildi”


PEAKUP olarak E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Programı’na kabul edildiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu önemli başarı, şirketimizin unicorn olma yolunda attığı önemli adımlardan biri olarak öne çıkıyor.

E-Turquality programı, Türkiye’nin bilişim ve alt sektörlerinin geliştirilmesi, inovasyonun teşvik edilmesi ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek bölgesel ve küresel unicorn’ların oluşturulması amacıyla başarılı bir şekilde yürütülüyor.

PEAKUP olarak, Türkiye’nin ilk Bulut Teknolojileri odaklı bilişim şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul, İngiltere – Londra ve Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai’de ofislerimizle faaliyet gösteriyoruz. Uzman ekibimizle bilişim altyapı hizmetlerinden yazılım geliştirme faaliyetlerine kadar uçtan uca çözümler sunuyoruz.

CEO’muz Ahmet Toprakçı, Türkiye ve İngiltere’den sonra Dubai’de açtığımız ofisle birlikte globalleşme yolunda önemli bir adım attığımızı belirtti. Dubai ofisimizle Orta Doğu ve Afrika bölgesinde etkinliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca ABD ve Asya pazarlarına açılmak gibi büyüme hedeflerimiz de bulunuyor. Hem ürünlerimiz hem de hizmetlerimizle global bir marka olma vizyonumuz, teknoloji firmalarının ülkemizin hizmet ihracatına katkıda bulunmasını sağlamak için rol model olmayı amaçlıyor.

E-Turquality programında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz ve bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Haberin tamamını okumak için Fintechtime’ı ziyaret edebilirsiniz.