Skip to content

En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri

En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri

Deloitte, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin yer aldığı listeyi açıkladı. Dünyanın en hızlı büyüyen sektöründe, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Deloitte Technology Fast 500 EMEA’da kayıtlara geçen büyüme oranlarına göre hazırlanan liste ile en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında birçok kez başarısını kanıtlamış PEAKUP da yer aldı.
Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanan programda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi, Deloitte’un uluslararası “Technology Fast 500” programına katılmaya hak kazanıyor. Son 4 yılda en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri ise, Fast 500 EMEA’ya katılmaya hak kazanıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin kıyasıya yarıştığı bu programda dört yıl üst üste ilk 50 firma içinde yer alan PEAKUP, böylece kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü istikrarlı büyümeyi bir kez daha kanıtlamış oldu.
Deloitte Technology 2020 Fast 50’nin Türkiye’de doğup büyümüş değerlerin ortaya çıkmasına fırsat sunduğunu belirten PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, bu programda yakaladıkları başarı ivmesini şöyle değerlendirdi: “Bir kez daha Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almaktan son derece mutluyuz. PEAKUP olarak yakalamış olduğumuz büyüme ivmesini sürdürülebilir kılmak bizim için çok önemli. Üçüncü kez bu listede yer almış olmamız, hayata geçirdiğimiz çalışmaların ve stratejilerin amacına ulaştığını kanıtlıyor. Önümüzdeki süreçte de elde ettiğimiz bu başarıların devamı için çalışacağız. Amacımız, yüzde yüz yerli sermayeli ve yurt dışına teknoloji ihraç eden bir Türk firması olarak, toplumumuzun ve çevrenin farkında olup sürdürülebilir büyüme ile değer üreterek bu listede kalıcı olmaktır.”
PEAKUP olarak bu ödüle layık görülmenin gurur ve mutluluğunu duyuyoruz.