Skip to content

CAPITAL: “Peakup, unicorn olma hedefine koşuyor”

CAPITAL: “Peakup, unicorn olma hedefine koşuyor”

Türkiye merkezli bir yazılım ve teknoloji şirketi olarak küresel alanda büyümeye devam ettiğimizi sizlerle bir kez daha paylaşmaktan gurur duyuyoruz! İstanbul merkez ofisimize ek olarak Londra ve Dubai yapılanmalarımızla küresel kimliğimizi pekiştiriyoruz.

Teknoloji ihracatı konusunda Türkiye’nin önemli oyuncularından biri olarak başarılarımızı sürdürüyoruz. Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan TURQUALITY Programı’nın bilişim alanındaki programı olan E-Turquality’e kabul edilen 16 teknoloji şirketi arasında yer alarak, unicorn olma hedefimize bir adım daha yaklaştık.

Geleceğe dair hedeflerimiz arasında Orta Doğu ve Afrika bölgesinde etkinliğimizi artırmak ve ABD, Asya pazarlarına açılmak yer alıyor. Müşterilerimize sunduğumuz inovatif ürünlerimizle global bir marka olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Daha fazla detay için haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz. PEAKUP ailesi olarak, yazılım ve teknoloji dünyasında iddiamızı sürdürmeye ve hedeflerimize adım adım ulaşmaya devam ediyoruz.