... Skip to content

BT Haber / Deloıtte Teknoloji Fast 50 haberimiz

BT Haber / Deloıtte Teknoloji Fast 50 haberimiz

[mk_page_section][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][mk_fancy_title color=”#000000″ size=”20″ font_family=”none”]2006 yılından beri  Fast 50 programı kapsamında her yıl Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirleniyor. Bu yıl 14.’sü düzenlenen “Deloitte Teknoloji 2019 Fast 50 Türkiye Programı”nda  3 yıldır üst üste Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

PEAKUP üçüncü defa Teknoloji Fast 50’de yer aldı

2006’dan bu yana her yıl  “Deloitte Technology 2019 Fast 50 Türkiye Programı” düzenleniyor. Program kapsamında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirleniyor. Listede üç yıl üst üste yer alma başarısı gösteren PEAKUP, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alıyor.

Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanan programda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi, Deloitte’un uluslararası “Technology Fast 500” programına katılmaya hak kazanıyor. Son 4 yılda en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri ise, Fast 500 EMEA’ya katılmaya hak kazanıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin kıyasıya yarıştığı bu programda üç yıl üst üste ilk 50 firma içinde yer alan PEAKUP, böylece kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü istikrarlı büyümeyi bir kez daha kanıtlamış oldu.[/mk_fancy_title][mk_image heading_title=”Deloitte Technology Fast 50″ src=”https://peakup.org/wp-content/uploads/2023/12/peakup_deloitte_odul.jpg” image_size=”large” align=”center”][mk_fancy_title size=”20″ font_family=”none”]Deloitte Technology 2019 Fast 50’nin Türkiye’de doğup büyümüş değerlerin ortaya çıkmasına fırsat sunduğunu belirten PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, bu programda yakaladıkları başarı ivmesini şöyle değerlendirdi: “Bir kez daha Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer almaktan son derece mutluyuz. PEAKUP olarak yakalamış olduğumuz büyüme ivmesini sürdürülebilir kılmak bizim için çok önemli. Üçüncü kez bu listede yer almış olmamız, hayata geçirdiğimiz çalışmaların ve stratejilerin amacına ulaştığını kanıtlıyor. Önümüzdeki süreçte de elde ettiğimiz bu başarıların devamı için çalışacağız. Amacımız, yüzde yüz yerli sermayeli ve yurt dışına teknoloji ihraç eden bir Türk firması olarak, toplumumuzun ve çevrenin farkında olup sürdürülebilir büyüme ile değer üreterek bu listede kalıcı olmaktır.”[/mk_fancy_title][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/mk_page_section]