... Skip to content

Toplantı Yönetim Uygulaması

Toplantı Yönetim Uygulaması ile toplantı süreçleri otomatize edilir ve dijitale taşınır. Toplantı süreçlerindeki bilinmezlikleri ortadan kaldırır ve çalışanların daha verimli çalışması sağlanır.

Belli kurallar oluşturularak yönetilen toplantı uygulamasında, belirlenen kriterlere göre seçimler yapılır. Bu uygulama ile kullanıcılar periyodik toplantılarını ekleyebilir,
Zorunlu / isteğe bağlı kişiler seçebilir.

Ek olarak toplantı süreleri sınırlandırılabilir veya ilgili kişiye uyarı verebilir. Toplantı sürelerinin sınırlandırılabilmesi, çalışanların daha üretken ve verimli çalışması açısından uzun süren ve bitmeyen toplantılara karşı bir önlem olur.

Katılımcıların uygunluk slotları görüntülenebilir.
Zorunlu / isteğe bağlı kişiler seçilebilir.

Periyodik toplantılar eklenebilir.

Toplantının konumu teams toplantısı ya da toplantı odaları çekilerek belirlenebilir.Toplantı süreleri sınırlandırılabilir veya ilgili kişiye uyarı verebilir.
Teams ile yapılan toplantılarda, toplantı bitiminde katılımcılara tek soruluk bir anket gönderilebilir.Belirli saatler için veya resmi tatil olan günlere toplantı organize edilememesi yönünde sınırlandırma sağlanabilir veya ilgili kişiye uyarı verebilir.

Toplantılarda katılımcı sayısı sınırlanabilir veya ilgili kişiye uyarı verebilir.
Toplantı organize edilirken toplantı türü seçimi yapılabilir.

Toplantılarınızı kolay planlayın, verimli yönetin

Toplantılarınız zaman kaybı olarak görülmesin. Doğru ve iyi organize edilmiş toplantılar her zaman daha üretken ve verimli çalışmanızı sağlar.

Takviminizi ve planlamalarınızı Web uygulama üzerinden oluşturabileceğiniz gibi tüm Android ve IOS mobil cihazlardan da organize edebilirsiniz.

Toplantı Planlama ve Raporlama

Toplantı Yönetim Uygulaması ile mevcut toplantılar listelenerek detaylar görüntülenir; yeni toplantı oluşturulur. Toplantı verilerinde gün, hafta, ay gibi zamanların raporları çekilerek toplantı sürelerinin belirlenmesi, iş süreçleri için daha verimli çalışma stratejileri hazırlamaya olanak sağlar.