Skip to content

Çalışanların İzİn ve mesaİ takİbİnİ kolaylaştırın!

Çalışan ve yöneticiler için kullanım kolaylığı sunan izin yönetimi uygulaması mail takibi, excel dokümanları ve tüketilen kağıt israfının önüne geçer.

IK departmanları, çalışanların izin süreçlerini manuel yönetimden dijital bir ortama taşıyarak, raporlama kolaylığı sağlar. Olası veri kayıplarının önüne geçer ve takip edilebilir bir yönetim alanı hazırlar.

Velocity intranetiniz ile
izin yönetiminizi kolayca gerçekleştirin

Velocity intranet ile departmanların birbiriyle olan iş süreçlerini dijital olarak yürütebilen çalışanlar, izin almak istediklerinde İnsan kaynakları departmanlarına gitmeden portaldan talebini oluşturabilir. İnsan kaynakları veya birim yöneticileri için onay akışları yine Velocity izin yönetimi üzerinden tanımlanabilir. Bu sayede çalışan izin almak için Velocity intranetini kullanır ve izin süreçleri için harcanılan zaman kaybını minimuma indirir.

Ar-Ge çalışanlarınızın izinlerini kolayca
takip edin

Çalışanların kalan izinlerinin takibi, toplam kalan izinlerinin hesaplanması, ar-ge çalışanlarının dışarda geçirdiği süreler gibi adımlar otomatik olarak izin yönetimi içerisinden hesaplanır. Evrakların saklanması ve takibinde, İK departmanı için kritik öneme sahip olası veri kayıpları önlenerek, çalışanların izin bilgileri korunur ve izin politikalarına uygunluğu sağlanır.

İzin süreçlerini dijitale taşımak sürdürülebilirliğe katkı sağlar

Günümüzde artık dijital dönüşüm çerçevesinde “kağıtsız ofis” kavramını iş akışlarına entegre etmek büyük bir önem taşıyor.

Bir çalışan yılda tam 10 bin adet kağıt tüketmektedir.

Bu zaman ve kağıt israfının büyük çoğunluğunu çalışanların izin belgeleri kapsamaktadır.

İzin yönetimi süreçlerinizi dijitale taşımak iş süreçlerinizi rahatlattığı kadar çevreci yaklaşımı sayesinde sürdürülebilir iş yerinize katkı sağlar.

Mobil cihazlar üzerinde izinleri istediğiniz anda oluşturun

İzin yönetim sistemine çalışanlarınız mobil uygulama üzerinden erişebilir, istenilen anda istenilen yerde talebi oluşturup, raporlarını görüntüleyebilir. Durum ve istek tipi filtreleme özelliği ile talep oluşturulduktan sonra tanımlanan yöneticilerin onayına gönderilir ve tüm iş akışı mobil uygulama üzerinden verimli bir şekilde yönetilebilir.

Bize ulaşın, izin süreçlerinizi dijitale taşıyalım

İzin süreçlerinizi dijitale taşımak için