Skip to content

AZURE SERVİSLERİNE GEÇİŞ İÇİN DESTEK Mİ ARIYORSUNUZ ? BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

YÖNETİMİNİZİ SORUNSUZ VE GÜVENLİ HALE GETİREREK İŞİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN!

Azure maliyetlerinizi yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir bulut platformudur.

Windows Server, Microsoft SQL, internet ve e-ticaret siteleri dahil olmak üzere tüm web uygulamaları, Azure Sentinel, Azure Active Directory gibi kimlik ve güvenlik çözümlerine daha düşük maliyetlerle daha performanslı bir şekilde sahip olun!

DENEYİMLİ KADROMUZ İLE YERİNDE DESTEK

Deneyimli kadromuz ile birlikte Azure üzerinde kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız sistemlerinizin altyapılarını sizin için güçlendiriyor, doğru bir şekilde yöneterek, danışmanlık hizmetlerimizle şirketinizin verilerini güvenle yönetmenizi sağlıyoruz.

Uluslararası sertifikasyonlara sahip deneyimli uzman danışmanlarımızla yerinde destek almanızı sağlayarak hızlı ve verimli çalışma ortamınızı kuruyoruz.

MICROSOFT AZURE ÇÖZÜMLERİ

ÖN ANALİZ

Ortamındaki IT mevcut altyapısındaki kaynaklar alanında uzman kadromuz ile analiz edilir. Azure üzerindeki çalışma performansına göre doğru konfigürasyonlar düzenlenir ve maliyet analizi yapılır.

AZURE’A GEÇİŞ

En iyi yöntemlerle rehberlik almak ve alt yapınızı güçlendirmek için buluta geçiş yapın. Zaman planlama, kesintisiz geçiş ve iş yüklerini Azure’a doğru bir şekilde taşıyarak tasarruf edin ve verimliliğinizi arttırın.

OPTİMİZASYON

Mevcut Azure kaynaklarının düşük maliyet, yüksek performans için optimizasyon çalışması yapılır ve daha iyi servis opsiyonları oluşturulur.

DESTEK

Azure kaynaklarının verimli bir şekilde çalışması için alanında uzman kadromuzun gelişmiş destek hizmetlerinden faydalanın, sistemsel sorunlar halinde özel destek haklarınız ile Microsoft mühendislerine doğrudan erişim sağlayın.

AZURE SERVİSLERİ

DEVOPS

Azure DevOps Sunucusu ile kendi güvenli, şirket içi ortamınızı yönetin. Kaynak kodu yönetimi, otomatik derlemeler, gereksinim yönetimi, raporlama ve daha fazlasını yapabilme şansı elde edin.

 

SQL/NO SQL VERİTABANLARI

Azure SQL Veritabanı, en geniş kapsamlı SQL Server altyapı uyumluluğunun yanı sıra akıllı, ölçeklenebilir bir bulut veri tabanı hizmetidir. SQL Server ile Azure’a mevcut uygulamalarınızı geçirebilir ya da burada yeni uygulamalar derleyebilirsiniz.

HDINSİGHT SERVİSLERİ

HDInsight,  iş yüklerini yukarı veya aşağı ölçeklendirmenize olanak tanır ve tüm üretim iş süreçlerinizde uçtan uca bir SLA sağlar.

AZURE ACTIVE DIRECTORY

Azure Active Directory (Azure AD) kurumsal kimlik hizmeti, siber saldırılara karşı %99,9 bir koruma sağlamak için yardımcı olur. Çoklu oturum açma ve çok faktörlü kimlik doğrulaması özellikleri sunarak size en güvenli çalışma alanını yaratır.

SANAL MAKİNELER

İşlerinizi ve görev açısından kritik iş yüklerinizi Azure’a geçirerek operasyonel verimlilik elde edin. SQL Server, SAP, Oracle® yazılımını ve yüksek performanslı bilgi işlem uygulamalarını Azure Sanal Makinelerinde çalıştırın.

 

MAKİNE ÖĞRENMESİ SERVİSLERİ

Uyarlanabilirliği sayesinde makine öğrenmesi, verilerin, isteklerin veya görevlerin sürekli değiştiği senaryolarda veya bir çözümün etkili bir şekilde kodlanmasının mümkün olmadığı durumlarda size destek olur.

SİBER GÜVENLİK SERVİSLERİ

Hızla gelişen tehditleri belirlemek ve bunlara karşı korunmak için Azure’ın sunduğu çok güvenlik denetim servislerinden yararlanın

KUBERNETES SERVİSLERİ

Azure Kubernetes Hizmeti (AKS), Azure’da yönetilen bir Kubernetes kümesinin dağıtımını kolaylaştırır.

 

DEPOLAMA SERVİSLERİ

Verileriniz, uygulamalarınız ve iş süreçleriniz için ölçeklenebilir, güvenli bir bulut depolama alanı sağlar.

Muhasebe verilerinizin güvende olduğundan emin misiniz?

Muhasebe işlemleriniz için kullandığınız uygulamalar sunucuların üzerinde yer alan veri tabanı ve benzeri bileşenlerden oluşur ancak şirket içinden ve dışından hangi kullanıcıların erişebildiğini denetlemek, olası felaket anında yedeklerden geri dönülmesini sağlamak ve zararlı yazılımlarla çalınmasını önlemek ciddi bir sorumluluk.

Logo, Mikro, SAP ve benzeri tüm muhasebe uygulamalarınızı uluslararası güvenlik standartlarına sahip veri merkezlerinde çalıştırabilirsiniz. Yedekleme, kullanıcı yetkilendirme gibi özellikleri içerisinde barındıran bu hizmet mesai saatleri dışında otomatik kapanıp, sabah işe başlamadan önce açılarak maliyetlerinizi düşürür. Sunucunuz bozuldu, verileriniz silindi derdini geride bırakıp güvenle evinizde uyuyabilmeniz için bize 5 dakikanızı ayırın.
 

Neden kullanmalısınız ?

Felaket senaryosu yaşadınız veya o kritik gün için mi hazırlanıyorsunuz?

Verilerinizi yedeklemek için siz de dünyanın en iyi yedekleme uygulamalarından Veeam’i mi kullanıyor ancak hala yedeklerinizi merkez ofisinizde mi saklıyorsunuz. Her hafta yüz binlerce disk’in nedensiz yere bozulduğu, yangın, sel gibi felaket anlarında fiziksel sunucuların zarar gördüğü ve ciddi veri kayıplarına yol açtığı bir ortamda öğle yemeği fiyatına verilerinizi korumak ister misiniz.

Fiziksel sunucu ve yedekleme ünitelerinize bir zarar gelmesi durumunda saniyeler içerisinde Veeam konsolunuzdan bulut alanınızda yedeklenmiş ikincil verilerinizi kurtarın. Nasıl çalıştığını öğrenmek ve deneyimlemek için bize birkaç dakikanızı ayırın.

Neden kullanmalısınız ?