Skip to content

Mart Ayı Ürün Güncellemeleri

Mart Ayı Ürün Güncellemeleri

[vc_row][vc_column][mk_fancy_title size=”20″ font_family=”none”]Mart ayı PassGate ve Velocity ürün güncellemeleri:

PassGate

  • Yönetim paneli arayüzleri tamamen yenilendi.

[/mk_fancy_title][mk_image src=”https://peakup.org/wp-content/uploads/2023/12/device-status.png” image_size=”full” align=”center”][mk_image src=”https://peakup.org/wp-content/uploads/2023/12/dashboard.png” image_size=”full” align=”center”][mk_padding_divider][mk_fancy_title size=”20″ font_family=”none”]

  • Son kullanıcı web portal ayarlarının yapılandırabileceği yeni bir ekran eklendi.
  • Son kullanıcıya giden SMS’lerin içeriklerinin düzenlenebileceği yeni bir ekran eklendi
  • Cihaz bilgisi ekranı cihaza ait daha fazla bilgi gösterecek şekilde yeniden düzenlendi

Velocity :

  • Web Push Notification: Kullanıcılarınız; Velocity’e girdiğiniz tüm içerik ve haberlerden, tarayıcıları açık olmasa dahi, anlık bildirimler ile haberdar olabilecekler.
  • Widget Taşıma: Tüm widget’larınızı portal içerisinde dilediğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden istediğiniz widget’ları sağa, sola, yukarı ve aşağı taşıma işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Multi-Tenant: Velocity içerisinde Holding> Grup Şirketler> Şubeler, Lokasyonlar temelli ayrımı yönetebileceğimiz MultiTenant geliştirmesi tamamlandı. Grup şirketler ya da birden fazla ofisi olup kendilerine özel portal oluşturmak isteyen şirketler tenant’larını tamamen ayrı bir şekilde yönetebilirler. MultiTenant alt yapısı ile birlikte alt portallar içerisine widget indirme yapabilecekler ve oluşturulan bir widget’ın hangi tenant’larda spesifik olarak görünebileceğine karar verebilecekler.

[/mk_fancy_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_image src=”https://peakup.org/wp-content/uploads/2023/12/velocity_imza_son.gif” image_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_image src=”https://peakup.org/wp-content/uploads/2023/12/passgate_imza_son.gif” image_size=”full”][/vc_column][/vc_row]