Customizable Smart Internal Communication Portal

Velocity is an intranet platform that digitizes all communication processes of companies and simplifies usage. With its widget-based structure, it enables communication between teams in the most effective way and maximizes the productivity of its employees with its fast and secure infrastructure.

 • Quick Installation

 • Responsive Design

 • Fast, Stable, User Friendly

 • Flexible Management Panel

 • Custom Design

piyasa_widget
toplanti_odalari_widget
hava_widgets
duyurular_widget
tebrik_widget
trafik_widget
mesai_saatleri_widget
menu_widget
servis_saatleri_widget
anket_widget
dynamic_widget
isten_ayrilanlar_widget
 • İNSAN KAYNAKLARI
  İNSAN KAYNAKLARI

  Tüm ofis çalışanlarının ihtiyacı olan vardiya sisteminden, izin ve masraf yönetimine, iş sağlığı ve güvenliğinden KVKK bilgilendirmelerine kadar pek çok özelliği tek bir platformda sunan Velocity, IK departmanları için iç iletişimin yönetilmesinde ve iş süreçlerinin takibinde etkili bir rol oynar.

  • BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
   BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

   Sürekli güncelleme alan portallarda dışarıdan destek almak ya da şirket içerisinde BT personeli görevlendirmek hem zaman hem de maliyet bakımından yük oluyor. Velocity, IT departmanlarının üzerindeki iş yükünü azaltacak şekilde tasarlanmış bir intranet platformudur. Aylık üyelik modeli ile bütçe planlamasını daha sadeleştirir. Microsoft SharePoint Online’da küresel ölçekte güvenlik altyapısı, şirketinizi her zaman güvende tutar.

   • SATIŞ VE PAZARLAMA
    SATIŞ VE PAZARLAMA

    Pazarlama ve Satış Departmanları şirketin başarı hikayelerini paylaşırken, hedeflerini yakalayan çalışanlarını platform üzerinde ön plana çıkartabilir. Yeni bir ürünün veya kampanyanın tanıtımını, tüm çalışanlara aynı anda ileterek, tüm şirketle eş zamanlı pazarlama materyallerini paylaşıp ekipler arası bilgi bütünlüğü sağlanarak strateji planlaması yapılabilir.

    INCREASE YOUR INTERACTION WITH EMPLOYEES

    Velocity provides the dynamic interest of your employees to the company at all times. Being widget-based creates different motivations in each employee and makes inter-team work efficient. The Velocity intranet will be one of the biggest helpers in the company’s digital transformation journey.

    velocity_teams

    Microsoft Teams Compatible

    Velocity also offers an integrated intranet solution for Microsoft Teams.

    Akıllı iletişim portalı, ekiplerin Microsoft Teams’in gelişmiş özellikleri, sohbet tabanlı çalışma alanı, hızlı belge paylaşımı ve diğer uygulamalar için destek yoluyla en verimli çalışma ortamına ulaşmasını sağlar.

    Start typing and press Enter to search

    X