Skip to content

Sayın Katılımcı,

Bu webinar kaydına katılımınız için teşekkür ederiz. Bu etkinlik sırasında topladığımız kişisel verileriniz, ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak işlenecek ve korunacaktır. Bu metin, kişisel verilerinizin nasıl işlendiği ve korunduğu hakkında size bilgi sağlamak için hazırlanmıştır.

Veri Sorumlusu

Bu webinar kaydı için veri sorumlusu Peakup Teknoloji A.Ş.’dir. İletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir:

Peakup Teknoloji A.Ş.

Merkez Mah.Ayazma Cad.No:37 Papirus Plaza K:7 No:121-122 Kağıthane/İstanbul

0212 266 0 365

[email protected]

 Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları

Webinar katılımınızın sağlanması ve bu etkinlikle ilgili iletişim için kişisel verileriniz aşağıdaki amaçlarla işlenecektir: 

  • Webinar katılımının sağlanması ve yönetilmesi
  • Etkinlikle ilgili bilgilendirme ve duyuruların yapılması

 Toplanan Kişisel Veriler

Bu webinar kaydı için toplanan kişisel veriler aşağıdaki gibidir: 

  • Adınız ve soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Şirket veya kuruluşunuzun adı
  • Pozisyonunuz veya departmanınız 

Kişisel Verilerin Saklanması

Toplanan kişisel veriler, yasal düzenlemelere uygun olarak saklanacak ve gerektiğinde silinecektir. Kişisel verilerinizin güvenliği için gerekli tüm önlemler alınacak ve bu verilere yetkisiz erişim engellenecektir.

Kişisel Veri Paylaşımı

Kişisel verileriniz, yasal düzenlemelere uygun olarak yetkili kişilerle ve üçüncü taraflarla paylaşılabilecektir. Ancak, kişisel verilerinizin izinsiz kullanımını veya erişimini önlemek için gerekli tüm önlemler alınacaktır.

 Kişisel Veri Hakları

Kişisel verilerinizle ilgili olarak sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için Peakup Teknoloji A.Ş.’ye başvurabilirsiniz. Bu haklarınız arasında veri erişimi, düzeltme, silme ve işleme itiraz etme gibi haklar bulunmaktadır.

 Bu webinar kaydına katılımınız için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin gizliliğini korumak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 Saygılarımızla,

 Peakup Teknoloji A.Ş.