Office 365 paketlerimle beraber Windows 10 işletim sistemi alabiliyor muyum?

Evet. Microsoft 365 Business, Microsoft 365 E3, Microsoft 365 E5 paketleri içerisinde Windows 10 yükseltme paketleri yer almaktadır. Bu lisanlara geçiş yaparak Office 365 servisleri ile birlikte Windows un en güncel sürümü ve bir çok güvenlik çözümünü kullanabilirsiniz.

Sözleşmemizi görebilir miyim ?

Standart sözleşmelerinizde Suite üzerinden , diğer sözleşmeler için ise yetkili account manager yetkilisinden destek alabilirsiniz. **

Faturamızın ödeme vadesi geçti ise ne gibi bir durumla karşılaşırız?

Faturanızın ödeme vadesi geçti ise hızlıca ödeme yapmanızı öneririz.Ödemesi tamamlanmayan faturalar için hesap kesinti bildirimleri tanımlı olan kontaklara gönderilmekte ve kısa bir süre sonra hesapları durdurulmaktadır.Faturanızın vade zamanının suite.peakup.org adresinden takip edebilirsiniz.

Faturamız hangi tarihte düzenlenecek ?

Faturalarımız her ayın 13. günü düzenlenmektedir.

Düzenlenen Azure faturasına ilişkin detay öğrenebilir miyiz ?

Azure fatura detaylarınızı suite.peakup.org portalından Lisans Yönetimi alanına girerek kullanım bazlı servisler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Faturamız hangi dönemleri kapsamaktadır ?

Faturalarınızdaki her bir ürün kaleminin açıklama alanında ilgili fatura dönemi yer almaktadır. Fatura lisans bazlı bir servis için düzenlenmişse ilgili ayın 13.günü ile takip eden ayın 12.günleri arasını kapsamaktadır.Kullanım bazlı servisler için düzenlenmişse bir önceki ayın 13.günü ve bulunduğunuz ayın 12.günü arası kullandığınız kadar faturalanmaktadır. Örneğin; Lisans bazlı servis olan Office 365 için Ağustos dönemine ait fatura 13 Ağustos tarihinde 13.08.2019-12.09.2019 dönemini kapsayacak şekilde düzenlenir. Aynı dönem içerisinde kullanım bazlı servis olan Azure tüketimleri 13.07.2019-12.08.2019 dönemini kapsayacak şekilde faturanızda yer alacaktır.

Faturaya kaç gün içerisinde itiraz edebiliriz ?

Fatura itirazlarında E-fatura ise 7 gün , basılı fatura ise 8 gün içinde itiraz etme hakkınız bulunmaktadır.**

Fatura ödemelerimizi ne şekilde yapabiliriz ?

Fatura ödemeleri faturanın üzerinde yer alan döviz değerinden,ödeme günündeki TCMB efektif satış kurundan TL karşılığı olacak şekilde veya suite.peakup.org adresine tanımlayabildiğiniz kredi kartı bilgilerinizle otomatik olarak yapılabilir.

Teams’de ekipler içerisinde bildirimlerin herkese düşmesi için ne yapmalıyız?

Bahsetme(Mention) özelliği ile @ yazılarak gönderilmelidir. Bir kişi kanal isminin yanındaki 3 nokta simgesinden “Bu kanalı takip et” dediğinde kanala düşen tüm bildirimleri otomatik olarak alabilir.

Teams’de paylaştığım dökümanlar nerede tutuluyor?

Ekipler içinde paylaştığınız dosyalar SharePoint, sohbet içinde paylaştığınız dökümanlar ise OneDrive’da depolanıyor.

Destek

Destek talebinizle ilgili uzmanlarımızın uzaktan bağlantı yapabilmeleri için bilgilendirme metnini okuyup, onayladığınıza dair Kabul Ediyorum butonunu seçmeli ve tarafımızca gönderilmiş olan güvenlik kodunu girmelisiniz.

İletişim

Start typing and press Enter to search