Microsoft Azure hizmetlerinden aylık olarak kullandıkça öde modelinden yararlanabilir miyim?

Evet. Azure hizmetleri için en uygun model aylık kullandıkça öde yöntemi ile sağlanmaktadır, bu şekilde önce kullanır sonra kullandığınız dönem için faturalandırılırsınız. Bu model ile herhangi bir ön ödeme yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Kullandığım Office 365 servislerini aylık ödeme opsiyonuna çevirebilir miyim ?

Evet. Farklı bir sağlayacıdan almış olduğunuz Office 365 servislerini aylık ödeme opsiyonu ile kullanabilir ve ihtiyaçlarınıza göre arttırıp eksiltebilirsiniz. Aylık ödeme opsiyonu paketler arasında geçişi kolaylaştırdığı için ihtiyaçlarınız değiştikçe farklı paketlere geçiş yapabilirsiniz. Örneğin; kullandığınız paketler içersinde Office uygulamaları yer almıyor ise bir sonraki ay bu ihtiyaç oluştuğunda Office uygulamaları içeren paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Farklı Office 365 paketlerini bir arada kullanabilir miyim?

Evet. Office 365 servislerini ihtiyaçlarınıza göre tekil olarak veya farklı paketlerini satın alarak birlikte kullanabilirsiniz.

Office 365 paketlerimle beraber Windows 10 işletim sistemi alabiliyor muyum?

Evet. Microsoft 365 Business, Microsoft 365 E3, Microsoft 365 E5 paketleri içerisinde Windows 10 yükseltme paketleri yer almaktadır. Bu lisanlara geçiş yaparak Office 365 servisleri ile birlikte Windows un en güncel sürümü ve bir çok güvenlik çözümünü kullanabilirsiniz.

Teams'de paylaştığım dökümanlar nerede tutuluyor?

Ekipler içinde paylaştığınız dosyalar SharePoint, sohbet içinde paylaştığınız dökümanlar ise OneDrive’da depolanıyor.

Teams Masaüstü uygulamasını nasıl kurabilirim?

teams.microsoft.com/downloads linkine tıklayarak işletim sisteminize uygun Teams Masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz.

Teams'deki bir kanala e-posta gönderebilir miyim?

Kanal isminin yanındaki 3 nokta simgesine tıklayıp “E-posta adresini al” seçeneğinden kanala göndereceğiniz e-posta adresini alabilir ve kanalın konuşma ekranına bildirim olarak gönderebilirsiniz.

Faturadaki tutarlar veya adedi hatalı ne yapmalıyız ?

[email protected] a mail atıp konuyu detaylıca anlatmanız sonucunda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır

Faturayı itirazlarında ne gibi bir yol izlemeliyiz ?

[email protected] a mail gönderebilir ya da yetkili account manager yetkilisine konuyu bildirmeniz yeterli olacaktır.**

Hizmet ve satınalma onayı kim tarafından verildi ?

suite.peakup.org adresi üzerinde “Teklifler” uygulamasına girildiğinde paylaşılmış olan tüm teklifleri görüntüleyebilir,her birinin detayında kimler tarafından onaylandığını görebilirsiniz. Teklif uygulamasını göremiyor veya detaylara erişemiyorsanız bilgi işlem departmanınızla iletişime geçerek size sistem üzerinden yetki vermesini isteyebilirsiniz

Faturamı tekrar yönlendirebilir misiniz ?

Suite Fatura yönetimi alanından ilgili faturaya tıklayarak PDF olarak indirebilirsiniz

Destek

Destek talebinizle ilgili uzmanlarımızın uzaktan bağlantı yapabilmeleri için bilgilendirme metnini okuyup, onayladığınıza dair Kabul Ediyorum butonunu seçmeli ve tarafımızca gönderilmiş olan güvenlik kodunu girmelisiniz.

Start typing and press Enter to search

X