PEAKUP'TA HAYAT

PEAKUP, 2012 yılında serüvenine başlamış, yazılım geliştiren, kendi ürünleri olan, bulut odaklı altyapı projeleri yapan ve bunun desteğini veren, personel istihdamı sağlayan bir ARGE merkezidir. Asıl amacı teknoloji ile toplumu geleceğe hazırlamak olduğunu unutmadan, genç ve heyecanlı ekibiyle, hayalini kurduğu iş ortamında eğlenerek ve başarılarını kutlayarak çalışmaya devam etmek.

ARAMIZA KATILMAK
İÇİN

Burada çalışma saatinizi kendiniz belirliyorsunuz!

Sabah 08:00 – 17:00 olan mesai saatimizi güncelleyerek, çalışmak istediğiniz saatleri seçebileceğiniz opsiyonlar sunduk. Ekip arkadaşlarımız artık;
08:00 – 17:00,
09:00 – 18:00,
10:00 – 19:00 periyotlarından herhangi birini seçip aylık mesai programlarını kendileri belirleyebiliyor.

Yan Haklarımız Çok Güzel!

PEAKUP olarak ekibimizin daha mutlu ve isteklerini karşılayabilecekleri sosyal bir ortamda çalışmalarına değer veriyoruz.

Özel sağlık sigortası
Hobi desteği
Netflix & Spotify üyeliği
İngilizce desteği
Kickoff
Doğum günü izni
Mazeret izni
Gelişim Eğitimleri
Hobi atölyeleri
ve daha fazlasını bizimle birlikte keşfedebilirsiniz.

Açık iletişim ortamında ve birbirimize güvenerek çalışmayı seven bir ekibiz. Ekibimizin bir parçası olmadan önce PEAKUP’ın, toplumsal değerlere sahip çıkan, çevik, yaratıcı, fark yaratan ve kesinlikte uzayda yaşayan bir ekibe sahip olduğunu bilerek gelmenizi isteriz.

Misyonumuz,
Teknoloji çözümlerimizi uygun maliyetlerle müşterilerimize sunarak döngülerini güçlendirmek ve kültürümüzü geliştirerek tüm paydaşlarımız ile daha fazlasını başarmak.

OFİS ORYANTASYON

10 PRENSİP ORYANTASYON

Vizyonumuz,
Şirketimizin kavramsal özü niteliğindeki toplum, teknoloji ve gelecek düşüncesini işyerinde destekleyen kültürümüzü
geliştirerek bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak, ar-ge ve inovasyon kültürümüzle ölçekte teknoloji çözümleri sunmak.

Bİzimle birlikte keşfedebileceğin daha çok dünya var!

Start typing and press Enter to search

X