Menu

MICROSOFT OFFICE EĞİTİMLERİ

Microsoft Office; kurumsal ve bireysel kullanıcıların en fazla kullandığı Excel, Word, Outlook, PowerPoint, OneNote ve Access gibi programlardan oluşan kapsamlı bir paket programdır. Office kullanıcıları kariyerlerine artı değer katmak ve çalıştıkları kurumlarda Excel, Word, Outlook ve PowerPoint gibi programları etkin ve verimli kullanmayı öğrenerek bu programlarda uzmanlaşmak istemektedirler.Özellikle son yıllarda firmalarda iş verimliliği arttırma, zamandan tasarruf etme, veriyi analiz edip yorumlama, dağıtma ve sunma gibi gereksinimler Office programlarına duyulan ihtiyacı daha da artmıştır. Bundan dolayı MS Office programlarını etkin kullanabilen bireylere de gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. İş görüşmelerinde dahi çok iyi seviyede Office programlarını kullanabilir olmak artık standart bir gereklilik haline gelmiştir. Bu durumlardan dolayı PeakUp olarak temel amacımız eğitimlerimize katılan kullanıcılarımızı verimli ve kaliteli bir eğitim sürecinden geçirerek şirketlerine ve kendilerine pozitif yönde değer katmalarını sağlamaktır.

NEDEN PEAKUP’TAN EĞİTİM ALMALIYIM?

“PeakUp MS Office Çalışan Verimliliği Arttırma” hizmetlerinden birini aldığınızda alanında uzman Office danışmanları ile verimli bir süreç içerisinde öğrenebilir, projelerinizi gerçekleştirebilir ve her türlü soru ve problemlerinizde destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal firmalarda eğitim ve saha tecrübesi olan uzman Eğitmen/ Danışmanlarla çalışma fırsatı.

Piyasa ihtiyaçları analiz edilerek detaylandırılmış eğitim içeriği

Sektöre özel gerçek senaryolar üzerinden uygulamalı eğitim imkanı

İlk bir ay ücretsiz Office Support hizmet

Yetkin ekiplerce hazırlanmış güvenirliği yüksek seviye tespit ölçümü

Peakup Bilişim Katılım Sertifikası

% 100 Memnuniyet Garantisi

HİZMETLERİMİZ

Eğitim Hizmetleri

MS Office eğitimleri firmaların ya da bireysel kullanıcıların Office programlarını etkin, hızlı ve doğru şekilde kullanabilmeleri için profesyonel danışmanlarımız tarafından belirli sürelerde verilen uygulama ağırlıklı eğitimlerdir. Eğitimlerimiz; Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ve Excel Makro (VBA) olmak üzere 6 kategoride temel, ileri ve isteğe özel seviyelerde verilmektedir. Eğitimlerdeki temel amaç eğitim sonrasında Office programlarını doğru ve etkin kullanabilen, bilgi akışını ve iletişimi hızlandırabilen, verimli analizler yapıp ve bunları raporlayabilen kişiler yetiştirmektir.

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık hizmetleri ile birçok saha tecrübesi olan uzman danışmanlarımızın sizin yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturduğu ya da geliştirmek istediğiniz bir rapor veya doküman gibi bir çalışmayı sizin yerinize doğru ve hızlı bir şekilde hazırlayabildiği hizmetlere denir. Bu hizmetler ile zamandan tasarruf sağlar direkt sonuç odaklı çalışmalar ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Böylece personelinizin mesaisini kendi uzmanlık alanında kullanmasına olanak sağlayarak iş akışınızı hızlandırıp zamandan tasarruf sağlamış olursunuz

Office Support Hizmetleri

Neden Office Support Hizmeti Almalıyım? Office Support Hizmeti, MS Office kullanıcılarının karşılaştıkları problemleri çözüme kavuşturmak için veya her hangi bir konuda deneyimli uzman ekibimizden bire bir telefon ve /veya mail yoluyla aldıkları destek hizmetine denir. İlk bir ay ücretsiz olarak sunulan bu hizmetimiz ile kullanıcılarımız Office Support ekibimiz den destek alabilirler. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

info@peakup.org

OFFICE PROGRAMLARI HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIR?

Office programlarını kullanmayı öğrenen kişiler Finans, Eğitim, Üretim, Perakende, Satış, Sigortacılık, Sağlık, Bilişim, Bankacılık, İnşaat, Otomotiv, Hızlı Tüketim, Enerji, Devlet ve benzeri birçok alan ve sektörde Raporlama Uzmanı, Analiz ve Raporlama Uzmanı, Analist veya bağlı oldukları departmanlar da ilgili uzmanlık dalları ile çalışarak kariyerlerine devam ederler.

MICROSOFT OFFICE EĞİTİMLERİNE KİMLER KATILABİLİR?

Office programları bir firmadan çalışan herkesin öncelikli ihtiyacıdır. Bu yüzden MS Office programlarını etkin kullanmak isteyen herkes eğitim programlarına katılabilirler

SERTİFİKASYON

MS Office eğitimlerine tamamlayan kullanıcılarımıza PeakUp Bilişim Katılım Sertifikası verilecektir. Bunun yanında PeakUp Microsoft’un birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında partneridir. Microsoft Sertifikası sınavlarına katılmak isteyen kullanıcılarımıza gerekli yönlendirme yapılarak Microsoft’un dünya çapında geçerli olan eğitim sertifikalarına sahip olabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

(* Zorunlu)

X