Skip to content

bizimle iletişime geçin, altyapınızı modernleştirin

Web uygulamalarınız ister WordPress gibi yaygın CMS ortamlarında bulunsun, isterseniz iç veya dış kaynaklarla geliştirilmiş olsun, modern bir mimariyi hak ediyor. Müşterilerinize daha iyi Hizmet vermek, güvenliği sağlamak gerektiğinde uluslararası ölçekte ek bir efor gerektirmeden ölçeklenmek Azure Web App’leri ile bir adım uzağınızda.

Güvenli

Uygulamalarınız içerisinde kullanılan token, sertifika, parola ve API key’leri gibi en kritik objelerin güvenliğini Azure Key Vault ile sağlayın.

Kaynakların optimum yük dağılımı ve kural bazlı erişim yönetimi için Azure FrontDoor, Web Application Firewall kaynaklarından yararlanın ve şirket içi ve dışından gelen SQL injection, DDOS saldırıları gibi tehlikelere karşı uygulamalarınızın güvenliğini sağlayın.

Ölçeklenebilir

Azure Kubernetes Servisleri ile ölçeklenebilir, güvenli konteynır mimarileri oluşturun, uygulamalarınızın geo-replikasyon yetkinlikleri ile dağıtık olarak yönetin ve merkezi dağıtım metotları en uygun maliyetlerle geliştirin.

Lokal uygulama mimarileri kullanıyorsanız, Azure Arc ile entegre Azure Kubernetes mimarisinden faydalanabilir ve hibrit bir yaklaşımla kaynaklarınızı tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

İzlenebilir

Web ve mobil uygulamalarınızı detaylı analitiklerle izleyin. Azure Application Insights uygulamalarınız DevOps pipeline’larından production ortamlarındaki davranışlarına kadar farklı evrelerde izleyebilir, daha performanslı uygulamalar geliştirerek daha memnun müşteriler yaratın.

Uygulama mimarinizdeki izleme alarmlarınızı otomatik olarak Jira gibi en yaygın yazılım geliştirme araçlarına entegre edin ve geliştirme hızınıza hız katın.

Sistematik

Uygulama yaşam döngünüzün her adımında olmazsa olmazlardan DevOps süreçleri, Azure DevOps servisleriyle en kolay yönetilebilir halde elinizin altında bulunur. Repo’lar, pipeline yapısı ve otomatize yayın döngüleri ile sistematik uygulama geliştirme altyapılarıyla tanışın.

Uygulamalarınızın test edilmiş en kaliteli versiyonunu müşterilerinize ulaştırdığınızdan emin olun. Azure DevOps servisleri ile onay akışlarına bağlı yayın döngüleri oluşturun ve sorumluluğu paylaşın.

Azure Web App servislerini kullanmaya başlamak için App Service Migration Tool’u kullanarak sitenizin modernleşmesi için gerekli koşulları öğrenin ve dünya çapında bir uygulama mimarisinin tadını çıkarmaya başlayın. Azure Web App mimarisini kullanmaya başlamak için önerilen adımları inceleyin.

Altyapınızı değişiklik yapmadan taşıyın

Güvenliğinizi daha iyi hale getirin

Operasyonunuzu kolaylaştıracak platform servisleri ile altyapınızı destekleyin

İzleyin, iterasyon yapın ve daha iyi servislerle performansınızı arttırın.