fbpx

Yeni Nesil Kurumsal İletişim Platformu Teams’in En Güncel Örneklerine Göz Atın

PEAKUP, kurumların iç iletişimlerini en iyi hale getirmeleri Microsoft Teams’in yaygınlaştırılmasını hedefleyerek, teknoloji partneri olarak konumlanıyor.

Microsoft Teams’in kurumların kendi politikalarına göre şekillenmesi, yeniliklerin yine kuruma özel olarak tanımlanmasıı gibi adımlarda PEAKUP sürdürülebilir bir işbirliği sağlar.

Vizyon

Kurumların ihtiyaçları belirlenip, uzun vadeli stratejilerle Teams’in katma değerleri keşfedilir.Teams’in müşterinin beklentilerini karşılayacak şekilde yaygınlaştırılması hedeflenir.

 

Hazırlık

Teknik ihtiyaçlar belirlenip, şirket politikalarına uygun olarak kurulumlar gerçekleştirilirken, kurumun organizasyon yapısına göre yetkilendirmeler yapılır.

 

Adaptasyon

Eğitim, materyal paylaşımı ve kurum içindeki tüm yaygınlaştırma çalışmaları PEAKUP’ın Teams ekibi tarafından sürdürülür.

EKİP RUHUNU TEAMS İLE YENİDEN YARATIN

Yeni nesil kurumsal iletişim platformu olan Teams ekipler arası iş birliklerinde üst düzey verimlilik sağlar. Aynı anda çalışma dosyasında çalışabilen ekipler birbirleriyle video konferans yapabilirler. Tek bir çatı altında hem belge alışverişini güvenli bir şekilde gerçekleştirirken ofis uygulamalarını kolayca kullanabilirler.

  • Microsoft Teams uygulamasını çalışanlarımıza şirket geneli bir lansman etkinliğiyle duyurduk ve sonrasında bir dizi eğitim ve  oyunlaştırma içerikli etkinlikle kullanıcı adaptasyonunu sağladık. Bu şekilde inovatif içeriklerle bizi tanıştırdığı için PEAKUP ile çalışmayı seviyoruz.

    Gökhan YOLUAÇIK
    Gökhan YOLUAÇIK MNG KARGO - IT Director
İletişim

Start typing and press Enter to search