Sadece 1 SMS Göndererek Actıve Dırectory, SAP, Oracle, AS400, Enocta Parolalarınızı sıfırlayabilirsiniz !

Telefonunuzdan Sadece 1 SMS Göndererek Actıve Dırectory, SAP, Oracle, AS400, Enocta Parolalarınızı kendiniz sıfırlayabilirsiniz!

Bizimle İletişime Geçin, parola güvenliğinizi PassGate ile sağlayın.

parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama – parola sıfırlama

Parola engeline takılmadan hızlı ve güvenli çalışın

PassGate, Bilgi Teknolojilerine gelen parola sıfırlama taleplerinin 7/24 karşılanması için harcanılan zamanın önüne geçer ve BT personelinin üzerindeki iş yükünü azaltır. Çalışanların bilgi işlem departmanlarına gitmeden parolalarını kendi kendilerine sıfırlayabildikleri bir siber güvenlik ve parola yönetimi çözümü sunar.

velocity-appsource
ÖZEL CİHAZ

ÖZEL CİHAZ

PEAKUP üretimi cihaz, gelen SMS’i karşılayarak sisteminizde bir iş akışı başlatır.

ÖNLEM ALIR

ÖNLEM ALIR

Telefonun çalınması ya da üst düzey yöneticilerin uygulama dışı bırakılması gibi durumlar için yönetim panelinden belirlenen telefon numaralarının şifrelerinin resetlenmesinin önüne geçilmesi sağlanır.

GÜVENLİĞİ ARTTIRIR

GÜVENLİĞİ ARTTIRIR

SMS’e yazılan PAROLA’nın yanına ek güvenlik olarak sicil no, TC kimlik gibi farklı parametreler eklenebilir.

RAPORLAR

RAPORLAR

Bütün talepler loglanır ve web panelden raporlanır. Günlük, haftalık, aylık talep sayıları bu portal üzerinde gözlemlenebilir. Telefon numarasının sistemde güncel olmaması, PAROLA dışında bir şey yazılması vb. durumlar da portal analizlerinde görüntülenebilmektedir.

Formu doldurun ve PassGate'i edinin.
Kurulum ortamınızı hazırlayın.
Çalışanlarınızla SMS Numaranızı Paylaşın

BT departmanlarınızın üzerinden parola sıfırlama yükünü alın!

Bir çalışan yılda tam 7 kez parolasını sıfırlıyor. BT departmanları ise parola sıfırlama süreçlerine dahil oldukça daha önemli işlerine vakit ayıramıyor. Gelen bir parola yenileme talebini BT masalarının sıfırlaması ortalama 12 dakika. Mali bakımıdan gerekli alt yapı sağlandığında bir parola sıfırlama 70 Dolar! PassGate verimsiz süreçlerinizi hem maddi hem de hız olarak otomatize eder ve bilgi sistemleri altyapı güvenliğini artırarak BT departmanlarına gitmeden saniyeler içerisinde parola sıfırlama çözümü sunar. Hesabınızı koruyabilmek, siber saldırılara karşı önlem almak, unutulan parolalarının iş süreçlerinizi aksatmanızı önlemek için en iyi yöntem kurumunuzun bir parola sıfırlama çözümüne sahip olmasıdır.

passgate_17nisan2020_twitter
azure-active-directory
sap
e-nocta
oracle

Sıkça Sorulan Sorular

Lokal ortamınızda çalışır bulut bağlantısı yoktur.

Aylık veya yıllık abonelik şeklinde, kullanıcı sayısından bağımsız.

Hayır değil. Entegrasyonlarımız abonelik ücretine dahildir.

Evet, sms ya da mail ile bilgilendirme yapabiliriz.

Evet, kişiye kadar özelleştirerek farklı parola kompleksiteleri uygulayabiliriz.

Evet, oluşturabiliriz.

Yasal olarak sim kart hizmeti sağlayamıyoruz. Kullandığınız toplu sms servisi hizmetini PassGate’e entegre edebiliriz.

isleasinglogo-removebg-preview
logo
logo-5
logo-10
logo-4
logo-1
logo-6
new-project-15
logo-3
logo-2
logo-7
logo-12
logo-1
logo-3
logo-8
logo-13
logo
logo-4
logo-9
logo-14

Başarı Hikayesi: MLPCare

Sağlık sektöründe MedicalPark, LivHospital, VMMedicalPark Hastaneler grubu olarak hizmet veren MLPCare 18.000 üzerinde çalışan ve 35 farklı bölgede 7/24 yürütülen operasyonunu PassGate ile nasıl dönüştürdüğünü anlattığı başarı hikayemizi izleyin.

active directory sap oracle parola sıfırlama

Çalışanların Parola Sıfırlama ve Kilitlenen Hesabı Açma İşlemlerini Uzaktan Gerçekleştirebilmeleri

PassGate kullanarak bir şirket çalışanı, unuttuğu parolasını sıfırlama (resetleme) ve kilitlenen hesabını açma işlemlerini kendi kendine gerçekleştirebilir. Şirketler şunu biliyor ki çalışanlar özel hayatlarında facebook, linkedin vb. internet hesaplarının şifrelerini sıfırlamaya alışıklar….
parola sıfırlama

PassGate vs DiğerÜrün

PassGate ve DiğerÜrünlerin karşılaştırmasını yaptığımız bu yazımızda PassGate’in teknik ve finansal avantajlarını bir arada değerlendiriyoruz. PassGate kullanarak şirketinizde tasarruf etmenin ne kadar kolay olduğunu şimdi keşfedin.

active directory sap oracle parola sıfırlama
 • PassGate, destek departmanımızı parola sıfırlama konusunda çok rahatlattı. Özellikle mesai saatleri dışındaki parola sıfırlama isteklerine anında cevap veremiyorlardı. PassGate sayesinde bu problemi çözmüş olduk. Çünkü çalışanlarımız BT departmanlarına ihtiyaç duymadan kendileri parola sıfırlama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar ve bu durumdan oldukça memnunlar. Teşekkürler PEAKUP ailesi!

  Onur Işık
  Onur Işık Beymen / IT Altyapı ve Sistem Yetkilisi
 • Finans sektöründe PassGate kullanan firmalar ile görüşmelerimizden aldığımız yanıt çok memnun olmalarıydı. Biz de PassGate'i hızlı bir şekilde almaya karar verdik. PassGate’i kullanmaya başladığımızdan beri çalışanlarımızdan oldukça olumlu dönüşler alıyoruz. Parola değişiminde daha az vakit harcıyor olmamız, bize çok büyük zaman kazandırdı ve verimliliğimizi oldukça arttırdı.  PassGate ile tanıştığımız için çok memnunuz ve herkese tavsiye ederiz.

  Alper Ayaz
  Alper Ayaz T-Bank / Otomasyon ve Yardım Masası, Yönetmen
 • PassGate ile tanıştığımız ve kullanmaya başladığımız zaman çalışanlarımıza parola oluşturmalarında yardımcı olmamıza gerek kalmadan işlemlerimizi tamamlamaya başladık. Personellerimiz kolaylıkla parolalarını oluşturabildikleri gibi unuttuklarında veya herhangi bir güvenlik sorununda BT departmanlarına gitmeden saniyeler içerisinde parola işlemlerini halledebiliyorlar.Tüm iş süreçlerimizde bizi oldukça rahatlatan, hızımızı ve güvenliğimizi arttıran PassGate ve PEAKUP'a teşekkür ederiz. Yöneticilerimizden ve çalışanlarımızdan tam puan alıyorsunuz.

  Mustafa Vurulkan
  Mustafa Vurulkan Tatko Lastik / IT Specialist

Start typing and press Enter to search

X