Skip to content

Banka Nakit Akışı Uygulaması;
Mikro, Logo SAP gibi muhasebe uygulamalarına bağlanarak güncel bakiyeleri, hesap hareketlerini tek bir platformda görmenizi sağlar. Görüntülenen ekranda finansal verileriniz, bankaya göre filtreleme yapılarak görüntülenir ve size özel raporlar oluşturmanızı sağlar. Tüm bu işlemleri internet tarayıcınız üzerinden mobil ve diğer tüm cihazlardan ihtiyacınız olduğu her an yanınızda.

Siz de Banka Nakit Akışı Uygulamanız ile tüm bankalarınızın son durumuna çok kısa bir sürede erişebilirsiniz!

Şirket yöneticilerinin , muhasebe veya finans departmanları; para akışlarını kontrol etmek için her bankanın ayrı uygulamasını incelemesi ve tek tek hesapları görmesi gerekir. Karşılaştırma yapmak, her bankayı kontrol etmek manuel bir iş yükü olarak kalır ve zamanınızı alır.

Banka nakit akışı uygulaması ile yapılan işlemler, bankalardaki güncel bakiyeler ve raporlamalar tek bir platform üzerinden yönetilir.

Banka Nakit Akışı uygulamanız ile bankalarınızdaki nakit akışı (gelen-giden rakamlar), bankalar veya başka kurumlar tarafından kesilen vergi veya SGK ödemeleri, müşteri veya tedarikçi bilgilerini tarihe göre veya istenilen kırılıma göre filtreyerek görebilirsiniz.

Banka Nakit Akışı Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Yaygın kullanılan muhasebe uygulamalarıyla entegre çalışır.

Tek bir platform üzerinden tüm hesaplara anlık olarak erişilir.

Dijitale taşınan süreçler ile kolay ve kapsamlı bir yönetim sağlanır.

Kesinti, ödeme, tedarikçi bilgileri tek bir platformda görüntülenebilir.

Velocity Banka Nakit Akışı Uygulamanız üzerinden gerçekleştirilen işlemler sayesinde manuel ilerletmeniz gereken iş akışları dijitale taşınmış olur.