Recruitment

IT - Recruitment

Yanlış İstihdamın Önüne Geçin
Zaman ve Bütçe Kaybınızı Azaltın!

İnsan kaynakları şirketlerinin veya departmanlarının yapılanmasında teknik alandaki özgeçmişlerin azlığı nedeniyle aranılan BT çalışanını bulmak zahmetli ve maliyetli bir sürece dönüşüyor.

Bu süreçleri otomotize etmek ve zaman kaybını en aza indirmek için
BT sektörüne özel danışmanlık hizmeti almanız, en doğru profili bulmanızda sizin için ideal yöntem olacaktır.

Neden IT Sektörüne Özel Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

PEAKUP olarak BT alanında uzmanlaşmış kadromuz ile aradığınız pozisyona uygun, alanına yönelik teknik mülakatlar yaparak en doğru adayı bulmanızda size işe alım çözümü sunuyoruz.

Aradığınız yetkinlikteki personeller alanında profesyonel kişiler ile hazırlanan en doğru mülakat sistemiyle yetenek havuzundaki adaylardan seçiliyor.

İşten ayrılma veya benzeri risklere karşı güvence vererek zaman ve bütçe kaybınızı en aza indiriyor ve kadronuza en doğru profil yerleştiriliyor.

Aranılan yetkinlikteki personeller en doğru yapılan mülakatlarla yetenek havuzundaki adaylardan seçiliyor. İşten ayrılma veya benzeri risklere karşı güvence vererek zaman ve bütçe kaybınızı en aza indirerek kadronuza en uygun profil yerleştiriliyor.

Back-end Developer

Bir back-end geliştirici, back-end web geliştirme alanında uzmanlaşmış kişiye denir. Sunucu tarafında çalışan hiçbir şey back-end geliştiriciler olmadan çalışmaya devam edemez.

Veritabanı Yöneticisi

Ölçeklenebilir veritabanı mimarisi tasarımı ve yönetimi rollerini içerir, SQL, Oracle gibi veritabanlarına yönelik uzmanlıklar ile kullanılan yazılım ve sistem altyapılarının kesintisiz işlerliğini sağlar.

Front-end Developer

Müşteriler, içerik oluşturucular, back-end developer ve proje yöneticisi ile etkileşim içerisinde çalışır. Tasarımcının hayal gücünü, renk şemalarını, yazı tiplerini, başlıkları kod ortamına aktararak sayfaları bütünleştirirler.

SAP Modül Uzmanı

SAP uzmanı; çalıştığı firma ya da şirketin herhangi bir bölümünün ya da bir sürecinin bilgisayar ortamındaki durumunu takip eder, süreç geliştirmelerini yapar ve destek verir.

Yazılım Uzmanı

Bağlı olarak çalıştığı kurumun ihtiyaçlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmaları yapar ve yazılım programları tasarlayarak teknolojik gelişmelere bağlı projeler üretir.

Altyapı ve Sistem Uzmanı

BT altyapısına dair bulut ve lokal sistemleri yönetir. E-posta, mesajlaşma, telekomünikasyon, yedekleme ve güvenlik alanlarına dair sistemlerin işlevselliğinden sorumludur.

PEAKUP İnsan Kaynakları A.Ş., İşkur'un gözetiminde 27/05/2020 tarih ve 5645545 lisans numarasına sahip İşe Alım ofisi olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu uyarınca, iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.